Rozpoczęcie wakacji nad zalewem w Ozorkowie
Jak informuje urząd miasta w Ozorkowie, nad zalewem miejskim jest już wakacyjnie. Najmłodsi mogli pograć w
Jak informuje urząd miasta w Ozorkowie, nad zalewem miejskim jest już wakacyjnie. Najmłodsi mogli pograć w
Łęczyckie szkoły podstawowe: SP nr 1, SP nr 3 i SP nr 4 żegnają najstarszych
W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2025/2026 Uniwersytetu Trzeciego
Już za dwa miesiące na łódzkim lotnisku rozpocznie się sezon letni. Wtedy wystartuje pierwszy wakacyjny
Za nami wakacje 2025 roku – czas wytężonej pracy policjantów ruchu drogowego, którzy od 27
Półkolonie miejskie w Ozorkowie dobiegły końca. Nie brakowało zajęć artystycznych i sportowych, gier i zbaw,
Policjanci z komendy w Zgierzu wyjaśniają dramatyczne zgłoszenie z miejscowości Nakielnica, gdzie w budynku mieszkalnym
Wakacje dopiero się rozpoczęły, a już doszło do pierwszych tragicznych w skutkach zdarzeń nad wodą.
O placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ozorkowie mówi się od dawna. Inwestycja
Uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy uroczyście pożegnali mury placówki. Był polonez,
W najbliższą sobotę, 28 czerwca, zostanie otwarte kąpielisko; pod nadzorem ratowników będzie działać codziennie do
Na dziedzińcu łęczyckiego zamku odbył się XXI Przegląd Piosenki Wakacyjnej organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej
Za nami okres letniego wypoczynku, który związany był z częstszymi wyjazdami. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali
Na terenie województwa łódzkiego policjanci od 21 czerwca 2024 roku do 31 lipca, skontrolowali łącznie
Tym razem nasi czytelnicy zwracają uwagę na decyzję podjętą przez władze gminy Ozorków dotyczącą letniej
Nad zalewem w Łęczycy ogromnym wzięciem cieszy się sprzęt wodny. Jest jednak jedno ale
Z redakcją skontaktowali się czytelnicy z Siedlca, którzy nie ukrywają swojej irytacji z powodu zamkniętego
Oj, dzieje się przy pomoście nad łęczyckim zalewem miejskim. Ale przecież nawet największe wakacyjne uniesienia
Wakacje powoli zbliżają się do półmetka, ale dzięki pracy łęczyckich placówek kulturalnych – Domu Kultury
W Łęczycy tak zwany letni czas pracy dla miejskich urzędników, obowiązujący w miesiącach lipiec –