Wzruszające zakończenie roku szkolnego łęczyckich ósmoklasistów

Łęczyckie szkoły podstawowe: SP nr 1, SP nr 3 i SP nr 4 żegnają najstarszych uczniów, przed którymi wakacyjny odpoczynek i nowy etap szkolny.
Burmistrz Łęczycy, Paweł Kulesza, Zastępca Burmistrza Łęczycy, Wojciech Czaplij i Sekretarz Miasta, Elżbieta Wencel uczestniczyli w tym wyjątkowych wydarzeniach. Rozdanie świadectw i dyplomów, akademie i nagrody dla najlepszych to najważniejsze elementy uroczystego zakończenia roku szkolnego. Jak co roku, Burmistrz Łęczycy wręczył najlepszym uczniom rowery. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom wesołych i bezpiecznych wakacji.
UM Łęczyca









