Ochłoda również w Łęczycy! Działa kurtyna wodna, tryska fontanna…

Urząd miasta odpowiedział redakcji na wysłane wczoraj pytania dot. kurtyny wodnej i fontanny. Reporter NTR był wcześniej informowany przez mieszkańców, którzy przesyłali zdjęcia ze starówki o niedziałającej fontannie i braku kurtyny wodnej – na którą wielu czekało.
Zdjęcia otrzymaliśmy przed godz. 10. Okazało się – jak nas poinformował magistrat – że zarówno fontanna, jak i kurtyna wodna – zostały uruchomione po godz. 10.
„Zarówno fontanna, jak i kurtyna wodna działały w dniu 25 czerwca od godz. 10.00 do godz. 19.00. I dziś oraz w kolejnych dniach będą funkcjonować w tych samych godzinach” – czytamy w odpowiedzi urzędu miejskiego w Łęczycy.


