Wspaniały pomysł! W Ozorkowie chwalą kurtyny wodne

upał

Nie ma co ukrywać, że takie temperatury są bardzo uciążliwe i niebezpieczne dla mieszkańców. Władze Ozorkowa ustawiły w mieście kurtyny wodne. Inicjatywie – co nie dziwi – Ozorkowianie przyklaskują.

Jak informuje ozorkowski magistrat, w związku z upałami, kurtyny wodne pojawiły się w mieście w kilku miejscach – na placu Jana Pawła II, Mielczarskiego 8 (na zdjęciu), Sikorskiego przy placu zabaw Nivea.

Kurtyny będą rozstawiane przy temperaturze 30 stopni i więcej w godzinach 10.00 – 19.00.

Urządzenia zostały pozyskane przez miasto na wniosek burmistrza Jacka Sochy z Programu Ochrony Ludności z Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

na postawie wiadomości UM Ozorków

Dyrektor ostrożnie
Ochłoda również w