Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Powiat łęczycki Temat główny Warto przeczytać Łęczyca

W Łęczycy zmarł w banku jeden z klientów…

Podczas wizyty w jednej z placówek bankowych na terenie miasta starszy człowiek osunął się na podłogę i zmarł. Mężczyzna miał 76 lat.

Senior był spoza Łęczycy. Do miasta najprawdopodobniej przyjechał załatwić swoje sprawy. Wizyta w banku była jedną z nich. Mężczyzna będąc w placówce nagle upadł na podłogę.

– Funkcjonariusze łęczyckiej komendy zostali poinformowani, że na terenie jednego z banków w Łęczycy doszło do zgonu 76-letniego mężczyzny – mieszkańca powiatu łęczyckiego. – Zdarzenie nie miało charakteru przestępczego, w związku z powyższym w uzgodnieniu z nadzorującym prokuratorem odstąpiono od wykonywania czynności – st. sierż. Katarzyna Pietrzak z KPP w Łęczycy.

Informacja o zgonie w banku szybko się rozeszła. Choć śmierć zapewne nastąpiła z przyczyn naturalnych, jak mówią mieszkańcy, to przykre, że doszło do niej w miejscu publicznym.

– Bardzo współczuję rodzinie tego starszego pana. Skoro wybrał się do banku, to na pewno czuł się dobrze i nic nie mogło wskazywać, że stanie się coś strasznego. Oczywiście śmierci przewidzieć nie można, sama jestem starszą osobą, też normalnie funkcjonuję i chodzę tam, gdzie mam coś do załatwienia. Nie wyobrażam sobie jednak śmierci w takim miejscu jak bank, czy inne miejsce, gdzie jest sporo osób – powiedziała nam seniorka z Łęczycy, która słyszała o zdarzeniu z banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.