HomeWojewództwoBył poszukiwany… schował się pod łóżkiem

Był poszukiwany… schował się pod łóżkiem

poszukiwany

Niektórzy tak bardzo nie chcą wpaść w ręce policjantów, że stosują sprytne sztuczki. Potrafią ukryć się pod prysznicem lub w szafie. Tym razem poszukiwany przez organy ścigania mężczyzna ukrył się ….pod łóżkiem.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, realizując polecenia sądu, poszukiwali mężczyznę, który miał odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat. 9 kwietnia 2024 roku, w godzinach wieczornych, dzielnicowi udali się do mieszkania, gdzie miał przebywać 33-letni zduńskowolanin. Policjanci bacznie obserwując otoczenie i meble w jednym z pomieszczeń podeszli do łóżka. Podnieśli do góry koc, którego fragment wisiał między łóżkiem, a podłogą. Tam, pod łóżkiem, zobaczyli schowanego 33-latka. Został natychmiast zatrzymany. Najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dzielnicowi zduńskowolskiej komendy realizują wiele nakazów i postanowień wydanych przez organy wymiaru sprawiedliwości. Bez ich pracy, wiele rozpraw sądowych nie mogło by się odbyć oraz wielu sprawców przestępstw nie poniosłoby odpowiedzialności za swoje zachowanie.

TAGI POSTU:
UDOSTĘPNIJ:
Łódzkie na Plus -
W Łodzi motocykliś
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.