HomeAktualnościFatalna jakość powietrza w Ozorkowie! Mieszkańcy czekają na ocieplenie

Fatalna jakość powietrza w Ozorkowie! Mieszkańcy czekają na ocieplenie

wyszyńskiego ozorkó

Kilka dni ochłodzenia i ponownie jakość powietrza w mieście znacznie się pogorszyła. Oczywiście cała wina leży po stronie wydobywającego się dymu ze znacznej liczby kominów. W Ozorkowie nie brakuje budynków ogrzewanych węglem. Problemem – jak usłyszeliśmy – jest też wrzucanie do pieców przeróżnych śmieci.

W tej sprawie skontaktowała się z redakcją nasza czytelniczka.

– Dziś (24 kwietnia) Wyszyńskiego utonęła w siwym dymie. Był gryzący i śmierdziało plastikiem. Łatwo się domyślić, że do pieca ktoś wrzucił śmieci. Niestety, w naszym mieście to norma i najgorsze, że nikt tego nie kontroluje.

UDOSTĘPNIJ:
Mirosław Andrysiak
Nowa kadencja samorz
2 komentarze
  • Normalnie nienirmalne / 26 kwietnia 2024

    Problem jest w tym że miasto nic z tym nie robi. Akcja informacyjna że jest coś takiego jak program czyste powietrze to zdecydowanie za mało. Nikt w um tego nie prowadzi bo po co. Zgłoszenia do um że sąsiedzi pala mialuwa i czym popadnie nic nie dało. Pani się nie zajęła zgłoszeniem gdyż było nie podpisane kpa. A z urzędu już nie łaska zająć się tymi nieprawidłowościami niech miasto tonie w syfie. Aninomu nie będą rozpatrywać, lepiej tak jak kiedyś złożyliśmy skargę do um, które nic z tym nie zrobiło, Pani nam zaproponowała że jak nam nie pasuje to trzeba okien nie otwierać, a najlepiej wyprowadzić się gdzieś indziej. Za to sąsiedzi w podziękowaniu za donos powybijali nam okna. Jakie mamy powietrze w Ozorkowie jest dowodem na to że to miasto zawsze stało po złej stronie mocy i tyle.

  • Dzekujemynormaknizozorkowa / 26 kwietnia 2024

    A kto tak głosował że znowu to samo wybrał, to mu wielkie dzięki.

ZOSTAW KOMENTARZ