Poddębickim strażakom jest za ciasno!
Okazuje się, że KP PSP przy ul. Narutowicza jest za mała. Trwają już działania, aby
Okazuje się, że KP PSP przy ul. Narutowicza jest za mała. Trwają już działania, aby
Płomienie błyskawicznie objęły konstrukcję drewnianego domku w Stefanowie w gminie Dalików pod Poddębicami. Strażacy dzielnie
Za nami uroczystość przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dalikowie. Był to ważny
Strażacy mają w kalendarzu swój wyjątkowy dzień. To 4 maja – Międzynarodowy Dzień Strażaka i
W Drzykozach seria pożarów. Zaledwie kilka dni temu strażacy gasili pożar blisko zabudowań mieszkalnych, by
Strażacy walczyli z pożarem trawy. Łatwo nie było, o czym informują druhowie z OSP w
W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbył się Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych
Komu przyszło do głowy, aby podkładać ogień pod budynek mieszkalny? Do takiego bulwersującego zdarzenia doszło
Strażacy mieli duże problemy z ugaszeniem palącej się ciężarówki z belami papieru na autostradzie A2
„Z ogromną radością i dumą informujemy, że do naszej jednostki OSP Łęczyca dołączył nowy samochód
Strażacy z Łódzkiego notują już pierwsze akcje związane z wypalaniem traw. Niedawno do takiego celowego
Na autostradzie A1 pod Łodzią doszło do groźnego wypadku. W tył wozu strażackiego z impetem
Strażacy – w związku z odwilżą – mają pełne ręce roboty. Zalewane są posesje, ulice
Mniej interwencji, mniej wypadków i innych miejscowych zagrożeń, więcej pożarów – dla strażaków z Łódzkiego
W Uniejowie, przy ul. płk. Szczepana Ścibiora, palił się budynek gospodarczy w którym znajdowała się
W Czepowie – gm. Uniejów – ogień wybuchł w kotłowni domu jednorodzinnego. Doszło do dużego
Kłęby dymu widać było z daleka. We Wróblewie w gminie Ozorków wybuchł pożar kurnika w
Niczym pochodnia płonęło bmw X6 na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Rożniatów Kolonia w powiecie
Funkcjonariusze wracając ze szkolenia z Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu byli
Na ul. Kościelną – przy pl. Jana Pawła II w Ozorkowie – tuż przed północą