Poddębickim strażakom jest za ciasno!
Okazuje się, że KP PSP przy ul. Narutowicza jest za mała. Trwają już działania, aby
Okazuje się, że KP PSP przy ul. Narutowicza jest za mała. Trwają już działania, aby
„Z ogromną radością i dumą informujemy, że do naszej jednostki OSP Łęczyca dołączył nowy samochód
W wyniku zapłonu ściółki od urządzenia grzewczego ogień pojawił się w jednym z trzech kurników
Władze Zadzimia przekazały druhom z terenu gminy agregaty prądotwórcze, pompy do wody zanieczyszczonej oraz pilarki
Mniej interwencji, mniej wypadków i innych miejscowych zagrożeń, więcej pożarów – dla strażaków z Łódzkiego
Druhowie i druhny OSP z terenu Gminy Poddębice spotkali się na Wigilii Strażackiej, podczas której
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Ozorkowie gościły strażaków z miejscowej JRG PSP. Jak
Strażacy z PSP Ozorków zwycięzcami turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa Jacka Sochy. fot. UM
W miejscowości Wielenin Kolonia - w gminie Uniejów – pożar wybuchł w domu jednorodzinnym. Najprawdopodobniej
Pożar domu jednorodzinnego w Maszkowicach pod Ozorkowem miał bardzo dramatyczny przebieg. Strażacy wynieśli z palącego
Uhonorowanie druhów z OSP przez Komendę Wojewódzką PSP w Łodzi to ważne wydarzenie, które ma
Drużyna OSP w Sławęcinie liczy ponad 40 członków, z których 12 posiada pełne przeszkolenie do
Według wstępnych wyliczeń, straty spowodowane pożarem w Bronówku w gm. Wartkowice pod Poddębicami, wyniosły ponad
Uniejowscy strażacy ochotnicy zwiększyli stan wyposażenia swojej jednostki o zestaw ratowniczy PSP R1 oraz narzędzie ratownicze HOOLIGAN. Było
W Siedlcu, równolegle na parkingu przed kościołem i na sąsiednim boisku szkolnym, odbywały się dożynki
Po godzinie 2 w nocy w hali produkcyjno – magazynowej na Adamówku w Ozorkowie (na
Nietypową akcję uwalniania bociana, zaplatanego w gnieździe w sznurek, przeprowadzili strażacy w miejscowości Besiekierz w
Dziś st. bryg. Piotr Rudecki - łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi - powołał bryg.
To właśnie w powiecie poddębickim poranne burze wyrządziły najwięcej szkód w naszym województwie. Do godziny
Tuż przed północą zaczęło iskrzyć w skrzynce elektrycznej w mieszkaniu jednego z bloków na osiedlu