I tura walnych zebrań za nami
Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest już po pierwszych Zebraniach Grup Członkowskich, które trwały od 21 do
Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest już po pierwszych Zebraniach Grup Członkowskich, które trwały od 21 do
W najbliższy czwartek ruszają zebrania grup członkowskich Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kolejne zaplanowano na 22, 25,
Platformę e-BOK uruchomiła niedawno „Łęczycanka”. Do siedziby spółdzielni mieszkaniowej – jak się dowiadujemy – codziennie
O przedsięwzięciu mówi wiceprezes zarządu spółdzielni mieszkaniowej, Rafał Andrzejczak. - Kolejna inwestycja SM „Łęczycanka” zakończona. Koszty
24 czerwca odbędzie się w Ozorkowie zebranie przedstawicieli spółdzielców. Wcześniej spotykały się grupy członkowskie. Frekwencja
Wielu lokatorów spółdzielczych bloków jest zaskoczonych decyzją władz spółdzielni mieszkaniowej w Ozorkowie dot. zmienionego sposobu
Już od samego początku planowania tej inwestycji, nie było łatwo, ani przyjemnie. Jednak teraz, to
Walne zebranie członków SM „ Łęczycanka” za nami. Spółdzielcy zostali zapoznani z wynikami finansowymi jednostki
Zaledwie 28 spółdzielców przyszło na ostatnie walne zebranie członków poddębickiej spółdzielni mieszkaniowej. Takie spotkania nie
Władze spółdzielni mieszkaniowej złożyły wniosek o dofinansowanie zakupu instalacji fotowoltaicznych na budynkach wielorodzinnych. O założeniach przedsięwzięcia
Na klatkach schodowych wielu bloków spółdzielni mieszkaniowej w Ozorkowie znajdują się na tablicach ogłoszeń informacje
Na klatkach schodowych wielu bloków spółdzielni mieszkaniowej w Ozorkowie znajdują się na tablicach ogłoszeń informacje
Rozpoczęły się spotkania w ramach Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Łęczycanka”. Zainteresowanie jest mizerne. W
Dobiegło końca sprawozdawczo-wyborcze walne zgromadzenie członków spółdzielni mieszkaniowej „Łęczycanka”. Obrady cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym
Ruszyły walne zgromadzenia członków spółdzielni mieszkaniowej „Łęczycanka”. Frekwencja – po przestoju covidowym – jest o
Zarząd SM „Łęczycanka” podjął decyzję o oczyszczeniu elewacji budynku wielorodzinnego przy ulicy M. Konopnickiej 15. O
Spółdzielcy pytają, czy przy Staszica w Ozorkowie szykowana jest duża inwestycja. Niektórzy są zaniepokojeni, bo
W niektórych miastach spółdzielnie mieszkaniowe przygotowują się do walnych. Jak jest w Ozorkowie? Nasz czytelnik –
Spółdzielnia mieszkaniowa to nie tylko budynki wielorodzinne, ale także teren wokół nich. W ocenie zarządu
Na drzwiach i klatkach schodowych bloków spółdzielczych w Poddębicach rozwieszone zostały informacje dla lokatorów. Okazuje