Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Warto przeczytać

W szpitalach leżą… statyści – uważa Edyta Górniak

Edyta Górniak zszokowała swoją wypowiedzią. Twierdzi, że w szpitalach nie leżą chorzy i cierpiący pacjenci, tylko statyści i aktorzy!

Edyta Górniak mówi, że pandemia koronawirusa to pic! „To jest zamach na ludzkość”

Wokalistka uważa, że jest bardzo wielu ludzi, którzy gdyby im powiedziano: “nie ma żadnej pandemii i nigdy nie było, zdejmijcie maseczki”, to i tak będą je nosić do końca życia.

Ja mam do tego inne podejście i inne poglądy na tę sprawę. To jest bardzo, bardzo gruby scenariusz. Uważam, że to jest zamach na ludzkość, to co się wydarzyło – stwierdziła Edyta Górniak.

Wokalistka dodaje, że chciała się spotkać z Łukaszem Szumowskim i zadać mu „kilka trudnych pytań”, jednak ten podał się do dymisji.

A miałam super kreacje przygotowaną. I parę trudnych pytań – wyznała artystka.

Edyta Górniak należy do grona celebrytów, którzy bardzo sceptycznie podchodzą do tematu istnienia pandemii koronawirusa. Zdaniem Górniak w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści. Stwierdziła także, że Bill Gates poprzez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji świata. Jej zdaniem najlepszymi środkami na koronawirusa miałyby być witamina D oraz zioła oregano…

Na wypowiedź Górniak zareagował też m.in. hospitalizowany z powodu koronawirusa były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak,
– „Statysta” Don Gisu

Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala…

Jerzy Polaczek:

Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w „spektaklu” chorzy na COVID-19.Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, które odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków.
Zapraszamy Panią!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.