Reporter

reporter-ntr.pl

Sport Warto przeczytać

Tokio 2021. Terminarz igrzysk olimpijskich

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 23 LIPCA 2021 – PIĄTEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

łucznictwo

1.00-3.00

kobiety – indywidualnie – runda rankingowa

5.00-7.00

mężczyźni – indywidualnie – runda rankingowa 

wioślarstwo

0.30-4.10

kobiety + mężczyźni – W1x, M1x, W2x, M2x, W4x, M4x – eliminacje 

ceremonia otwarcia

12.00-15.00 

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 24 LIPCA 2021 – SOBOTA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

1.00-14.00

kobiety + mężczyźni (poj.+podw.) + mikst – faza grupowa 

boks

3.00-13.30

kobiety – kat. do 57  kg – I i II runda

mężczyźni – kat. do 69 kg, do 81 kg, do 91 kg – I i II runda 

gimnastyka

2.00-6.00

mężczyźni – eliminacje 

hokej na trawie

1.30-14.45

kobiety – I runda: Holandia – Indie, Irlandia – RPA

mężczyźni – I runda: Japonia – Australia, Holandia – Belgia, Nowa Zelandia – Indie, Argentyna – Hiszpania, Wielka Brytania – RPA, Kanada – Niemcy

jeździectwo

9.00-14.15

ujeżdżenie – grand prix drużynowe i ind. dzień 1 

judo FINAŁY

3.00-11.40

kobiety – kat. do 48 kg – od I rundy do finału

mężczyźni – kat. do 60 kg – od I rundy do finału 

kolarstwo szosowe FINAŁ

3.00-10.15

mężczyźni – wyścig szosowy

koszykówka 3×3

2.15-14.50

kobiety + mężczyźni – I runda 

łucznictwo FINAŁY

1.30-4.05

mieszane – eliminacje

6.15-11.15

mieszane – ćwierćfinały, półfinały, o III miejsce i finał 

piłka nożna

8.30-14.30

kobiety – faza grupowa (w sumie 6 meczów) 

piłka ręczna

1.00-15.00

mężczyźni – eliminacje (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

6.00-15.10

kobiety – runda wstępna (4 mecze) 

pływanie

11.00-13.30

kobiety – 100 m styl motylkowy, 400 m styl zmienny, 4×100 m styl dowolny – eliminacje

mężczyźni – 400 m styl zmienny, 400 m styl dowolny, 100 m styl klasyczny – eliminacje 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

1.50-4.00, 5.50-8.00

kobiety – kat. do 49 kg – grupa B, grupa A

siatkówka

1.00-4.50

mężczyźni – runda wstępna: Włochy – Kanada, Brazylia – Tunezja

6.20-10.10

mężczyźni – runda wstępna: Olimpijczycy z Rosji – Argentyna, Japonia – Wenezuela

11.40-15.30

mężczyźni – runda wstępna: Polska – Iran, Stany Zjednoczone – Francja

siatkówka plażowa

1.00-14.50

kobiety + mężczyźni – eliminacje 

softball

2.00-14.00

runda otwarcia: Australia – Kanada, Stany Zjednoczone – Meksyk, Japonia – Włochy 

strzelectwo FINAŁY

0.30-8.30

kobiety – karabin pneumatyczny 10 m

mężczyźni – pistolet 10 m  

szermierka FINAŁY

1.00-14.25

kobiety – szpada ind. – od I rundy do finału

mężczyźni – szabla ind. – od I rundy do finału 

taekwondo FINAŁY

2.00-14.40

kobiety kat. do 49 kg + mężczyźni kat. do 58 kg – od pierwszej rundy do finału 

tenis

3.00-12.00

kobiety + mężczyźni – I runda 

tenis stołowy

1.00-14.30

kobiety + mężczyźni + mikst – runda wstępna, I runda 

wioślarstwo

0.30-4.30

kobiety + mężczyźni – W1x, M1x, M2x, W2x, LW2x, M4x, W4x – eliminacje i repesaże

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 25 LIPCA 2021 – NIEDZIELA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

2.00-13.30

kobiety + mężczyźni + mikst – singiel i debel – faza grupowa

boks

3.00-6.45

kobiety – 48-51 kg  I runda

kobiety – 64-69 kg  I runda

mężczyźni – 69-75 kg  I runda

mężczyźni – +91 kg  II runda

9.00-12.45

kobiety – 48-51 kg  I runda

kobiety – 64-69 kg  I runda

mężczyźni – 69-75 kg  I runda

mężczyźni – +91 kg  II runda 

gimnastyka

2.00-14.00

kobiety – eliminacje 

hokej na trawie

1.30-5.15

kobiety – grupa A: Wielka Brytania – Niemcy; grupa B: Japonia – Chiny

2.00-5.45

kobiety – grupa B: Australia – Hiszpania, Nowa Zelandia – Argentyna

10.30-14.15

mężczyźni – grupa A: Indie – Australia, Hiszpania – Nowa Zelandia

3.00-14.45

mężczyźni – grupa A: Japonia – Argentyna; grupa B: RPA – Holandia 

jeździectwo

9.00-14.15

ujeżdżenie Grand Prix drużynowo i indywidualnie dzień 2 

judo FINAŁY

3.00-11.40

kobiety – kat. do 52 kg – od eliminacji do finału mężczyźni – kat. do 66 kg – od eliminacji do finału  

kajakarstwo górskie

5.00-8.45

mężczyźni – C1 – eliminacje

kobiety – K1 – eliminacje

kolarstwo szosowe FINAŁY

5.00-9.35

kobiety – wyścig szosowy 

koszykówka

2.00-15.00

mężczyźni – runda wstępna – 4 mecze 

koszykówka 3×3

2.15-14.50

kobiety + mężczyźni – I runda (po 8 meczów) 

łucznictwo FINAŁY

1.30-11.25

kobiety – drużynowo – od I rundy do finału 

piłka nożna

8.30-14.30

mężczyźni – I runda (8 meczów) 

piłka ręczna

1.00-15.00

kobiety – eliminacje (6 meczów) 

piłka wodna

2.00-4.50, 6.00-8.50, 10.20-23.10

mężczyźni – I runda (w sumie 6 meczów) 

pływanie FINAŁY

2.30-4.20

kobiety – 100 m styl motylkowy półfinały, 400 m indywidualnie styl zmienny finał, 4 x 100 m styl dowolny finał

mężczyźni – 400 m indywidualnie styl zmienny finał, 400 m styl dowolny finał, 100 m styl klasyczny półfinały, 4 x 100 m styl dowolny finał

11.00-13.30

kobiety – 100 m styl grzbietowy, 100 m styl klasyczny, 400 m styl dowolny – eliminacje

mężczyźni – 200 m styl dowolny, 100 m styl grzbietowy, 4 x 100 m styl dowolny – eliminacje 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

3.50-6.00, 7.50-10.00

mężczyźni – 61 kg – grupa B, grupa A

11.50-16.00

mężczyźni – 67 kg – grupa A 

siatkówka

1.00-14.50

kobiety – grupa B: Olimpijczycy z Rosji – Włochy, Stany Zjednoczone – Argentyna

6.20-12.10

kobiety – grupa A: Serbia – Dominikana,

kobiety – grupa B: Chiny – Turcja

11.40-15.30

kobiety – grupa A: Japonia – Kenia, Brazylia – Korea Południowa 

siatkówka plażowa

1.00-14.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje 

skateboarding FINAŁY

1.00-5.55

mężczyźni – Street – eliminacje i finały 

skoki do wody FINAŁY

7.00-8.00

kobiety – trampolina 3 m synchronicznie – finał 

softball

2.00-14.00

runda otwarcia: Australia – Stany Zjednoczone, Kanada – Japonia, Włochy – Meksyk 

strzelectwo FINAŁY

1.00-8.00

kobiety – Skeet – eliminacje – dzień 1

mężczyźni – Skeet – eliminacje – dzień 1

1.00-8.30 FINAŁY

kobiety – 10 m pistolet pneumatyczny – eliminacje i finały

mężczyźni – 10m karabin pneumatyczny – eliminacje 

surfing

24 lipca 23.00 – 25 lipca 8.20

kobiety + mężczyźni – I, II runda (Tsurigasaki surfing Beach)

szermierka FINAŁY

1.00-14.25

kobiety – floret indywidualnie – od I runda do finału

mężczyźni – szpada indywidualnie – od I rundy do finału 

taekwondo FINAŁY

2.00-9.00 i 11.00-14.40

kobiety – kat. do 57 kg – od I rundy do finału

mężczyźni – kat. do 68 kg – od I rundy do finału

tenis

3.00-12.00

kobiety + mężczyźni – singiel, debel – I runda 

tenis stołowy

2.00-4.00

mikst – ćwierćfinały

6.00-9.45

mężczyźni – singiel – II runda

kobiety – singiel – II runda

12.00-14.00

mikst – półfinały

wioślarstwo

1.00-3.40

kobiety – W1x półfinały, W2- repasaże, LW2x – repasaże, W4x repasaże, W8+ eliminacje

mężczyźni – M1x półfinały, M2- repasaże, LM2x repasaże, M4x repasaże, M8+ eliminacje 

żeglarstwo

4.00-10.00

mężczyźni – RS:X, Laser

kobiety – RS:X, Laser Radial

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 26 LIPCA 2021 – PONIEDZIAŁEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

2.00-13.30

kobiety + mężczyźni + mikst – faza grupowa (Musashino Forest Sport Plaza) 

boks

3.00-6.45, 9.00-12.45

kobiety – kat. 54-57 kg – 1/8 finału

mężczyźni – kat. 52-57 kg – 1/16 finału, kat. 63-69 kg – 1/8 finału 

gimnastyka FINAŁY

11.00-14.00

mężczyźni – drużynowo 

hokej na trawie

1.30-5.15

mężczyźni – grupa B: Niemcy – Belgia, Wielka Brytania – Kanada

2.00-5.45

kobiety – grupa A: Holandia – Irlandia; grupa B: Australia – Chiny

10.30-14.15

kobiety – grupa A: RPA – Wielka Brytania; grupa B: Japonia – Nowa Zelandia

11.00-14.45

kobiety – grupa B: Argentyna – Hiszpania; grupa A: Niemcy – Indie 

judo FINAŁY

3.00-6.30, 9.00-19.40

kobiety – kat. do 57 kg – od eliminacji do finału, mężczyźni – kat. do 73 kg – od eliminacji do finału 

kajakarstwo górskie FINAŁY

6.00-8.45

mężczyźni – C1 – półfinał i finał 

kolarstwo górskie FINAŁY

7.00-9.00

mężczyźni – Cross-country 

koszykówka

2.00-4.00, 9.20-11.20

kobiety – runda wstępna – grupa A: Korea Południowa – Hiszpania, Serbia – Kanada

5.40-7.40, 13.00-15.00

mężczyźni – runda wstępna – grupa C, Argentyna – x, Japonia – Hiszpania 

koszykówka 3×3

2.15-14.50

kobiety + mężczyźni – runda wstępna (po 8 meczów) 

łucznictwo FINAŁY

mężczyźni – drużynowo – od eliminacji do finału

1.30-9.25 

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 6.15-9.45

mężczyźni – faza grupowa (po 2 mecze – w sumie 6) 

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

kobiety – runda wstępna (po 2 mecze, w sumie 4) 

pływanie FINAŁY

2.30-4.40

kobiety – 100 m styl motylkowy finał, 100 m styl klasyczny półfinały, 400 m styl dowolny finał, 100 m styl grzbietowy półfinały

mężczyźni – 200 m styl dowolny półfinały, 100 m styl klasyczny finał, 100 m styl grzbietowy półfinały, 4 x 100 m styl dowolny finał,

11.00-13.30

kobiety – 200 m styl dowolny, 200 m indywidualnie styl zmienny, 1500 m styl dowolny – eliminacje

mężczyźni – 200 m styl motylkowy – eliminacje 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

5.50-8.00, 11.50-14.00

kobiety – kat. do 55 kg – grupa B, grupa A (Tokyo International Forum) 

rugby

1.00-4.00, 8.30-11.30

mężczyźni – faza grupowa (po 6 meczów, w sumie 12) 

siatkówka

1.00-4.50

mężczyźni – grupa A: Iran – Wenezuela; grupa B: Stany Zjednoczone – Olimpijczycy z Rosji

6.20-10.10

mężczyźni – grupa A: Polska – Włochy; grupa B: Francja – Tunezja

11.40-15.30

mężczyźni – grupa A: Japonia – Kanada, grupa B: Brazylia – Argentyna 

siatkówka plażowa

1.00-4.50, 7.00-9.50, 12.00-14.50

kobiety + mężczyźni – eliminacje 

skateboarding FINAŁY

1.00-5.55

kobiety – Street – eliminacje i finał 

skoki do wody FINAŁY

7.00-8.00

mężczyźni – wieża 10 m synchronicznie 

softball

2.00-8.30

runda otwarcia: Japonia – Stany Zjednoczone, Kanada – Włochy

12.00-14.00

runda otwarcia: Meksyk – Australia 

strzelectwo FINAŁY

1.00-9.15

kobiety – Skeet – eliminacje dzień 2, finały

mężczyźni – Skeet – eliminacje dzień 2, finały 

surfing

7.00-8.40

kobiety – runda 3

mężczyźni – runda 3 

szermierka FINAŁY

1.00-8.20, 10-14.25

kobiety – szabla indywidualnie – od I rundy do finału,

mężczyźni – floret indywidualnie – od I runda do finału 

taekwondo FINAŁY

2.00-9.00, 11.00-14.40

kobiety – kat. do 67 kg – od 1/8 finału do finału

mężczyźni – kat. do 80 kg – od 1/8 finału do finału 

tenis

3.00-12.00

kobiety + mężczyźni – singiel i debel – II runda (Ariake Tennis Park) 

tenis stołowy FINAŁY

2.00-5.00, 6.30-9.30,

kobiety + mężczyźcni – II, III runda

12.00-14.10

mikst – o III miejsce, finał (Tokyo Metropolitan Gymnasium) 

triathlon FINAŁY

6.30-9.00

mężczyźni – finał (Odaiba Marine Park) 

wioślarstwo

1.00-3.20

kobiety – W1x ćwierćfinały, W2x półfinały, W4x repasaże

mężczyźni – M1x ćwierćfinały, M2x półfinały, M4x repasaże

żeglarstwo

4.00-10.00

kobiety – RS:X, Laser Radial

mężczyźni – RS:X, Laser 

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 27 LIPCA 2021 – WTOREK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

2.00-7.30, 10.00-13.30

kobiety + mężczyźni – singiel i debel – faza grupowa 

boks

3.00-6.45, 9.00-12.45

kobiety – 64-69 kg – II runda

mężczyźni – 57-63 kg – I runda, 75-81 kg  II runda 

gimnastyka FINAŁY

11.45-14.00

kobiety – drużynowo – finał 

hokej na trawie

1.30-5.15

mężczyźni – grupa A: Argentyna – Australia, Japonia – Nowa Zelandia

2.00-5.45

mężczyźni – grupa A: Indie – Hiszpania; grupa B: Niemcy – Wielka Brytania

10.30-14.15

mężczyźni – grupa B: Belgia – RPA, Holandia – Kanada 

jeździectwo FINAŁ

9.00-14.40

ujeżdżenie drużynowe – Grand Prix Special i ceremonia medalowa 

judo FINAŁY

3.00-6.30, 9.00-19.40

kobiety – kat. do 63 kg – od eliminacji do finału

mężczyźni – kat. do 81 kg – od eliminacji do finału  

kajakarstwo górskie FINAŁY

6.00-9.00

kobiety – K1 – półfinał i finał

kolarstwo górskie FINAŁY

7.00-9.00

kobiety – Cross-country – finał

koszykówka

2.00-4.00

kobiety – grupa B: Japonia – Francja

5.40-7.40

kobiety – grupa B: Nigeria – Stany Zjednoczone

9.20-11.20

kobiety – grupa C: Australia – Belgia

13.00-15.00

kobiety – grupa C: Portoryko – Chiny 

koszykówka 3×3

5.30-7.30, 9.00-10.50, 12.30-14.50

kobiety + mężczyźni – I runda (po 4 mecze), ćwierćfinały (po 2 mecze) 

łucznictwo

1.30-5.25, 8.00-11.55

mężczyźni – indywidualnie – eliminacje

kobiety – indywidualnie – eliminacje 

piłka nożna

9.00-14.00, 12.30-14.30

kobiety – I runda (w sumie 6 meczów) 

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 11.30-15.00

kobiety – faza grupowa (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

2.00-4.50, 6.00-12.50, 10.20-13.10

mężczyźni – runda wstępna (w sumie 6 meczów) 

pływanie

2.30-4.25, 11.00-13.30

kobiety – 200 m styl dowolny półfinały, 100 m styl grzbietowy finał, 100 m styl klasyczny finał, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 200 m styl motylkowy – eliminacje

mężczyźni – 200 m styl dowolny finał, 100 m styl grzbietowy finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 100 m styl dowolny – eliminacje, 200 m styl klasyczny – eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny eliminacje, 800 m styl dowolny – eliminacje 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

3.50-6.00, 7.50-10.00, 11.50-14.00

kobiety – kat. do 59 kg – grupa B i grupa A 

rugby

1.00-4.00, 8.30-11.30

mężczyźni – runda grupowa, mecze o miejsca 9-12, ćwierćfinały (w sumie 12 meczów) 

siatkówka

1.00-4.50

kobiety – grupa B: Olimpijczycy z Rosji – Argentyna, Chiny – Stany Zjednoczone

6.20-12.10

kobiety – grupa A: Japonia – Serbia; Włochy – Turcja

11.40-15.30

kobiety – grupa A: Brazylia – Dominikana, Korea Południowa – Kenia

siatkówka plażowa

1.00-4.50, 7.00-9.50, 12.00-14.50

kobiety + mężczyźni – eliminacje 

skoki do wody FINAŁY

7.00-8.00

kobiety – wieża 10 m synchronicznie – finał 

softball FINAŁY

5.00-7.00, 12.00-14.30

softball – o III miejsce i finał 

strzelectwo FINAŁY

1.00-8.30

mieszane drużynowo – pistolet pneumatyczny 10 m – eliminacje i finał

mieszane drużynowo – karabin pneumatyczny 10 m – eliminacje i finał 

surfing

26 lipca 23.00 – 27 lipca 7.20

kobiety + mężczyźni – ćwierćfinały, półfinały 

szermierka FINAŁY

2.00-7.20, 10.30-12.40

kobiety – szpada – od 1/8 finału do finału 

taekwondo FINAŁY

2.00-9.00, 11.00-14.40

kobiety – kat. do 67 kg – od 1/8 finału do finału

mężczyźni – kat. do 80 kg – od 1/8 finału do finału 

tenis

3.00-12.00

mężczyźni – singiel (II runda), debel (ćwierćfinały)

kobiety – singiel (III runda), debel (II runda, ćwierćfinały) 

tenis stołowy

2.00-5.00, 6.30-9.30, 13.30-16.30

mężczyźni – singiel – III runda, 1/8 finału

kobiety – singiel – III runda, 1/8 finału 

triathlon FINAŁY

26 lipca 22.30-1.05 27 lipca

kobiety 

wioślarstwo FINAŁY

0.30-4.00

kobiety – W1x półfinały, LW2x finał C, W2x finał B, W2x finał A, W2-półfinały A/B, LW2x półfinały A/B

mężczyźni – M1x półfinały, LM2x finał C, M2x finał B, M2x finał A, M2- półfinały A/B, LM2x półfinały A/B

żeglarstwo

4.00-10.00

kobiety – Laser Radial, 49er FX

mężczyźni – Laser, Finn, 49er

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 28 LIPCA 2021 – ŚRODA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

1.00-6.30

kobiety – singiel – faza grupowa

mikst debel – ćwierćfinały

10.00-13.30

mężczyźni – singiel – faza grupowa 

baseball

4.00-7.00

baseball – runda otwarcia

boks

3.00-6.45, 9.00-12.45

kobiety – kat. 54-57 kg ćwierćfinały, kat. 57-60 kg  I runda, kat. 69-75 kg II runda,

mężczyźni – kat. 48-52 kg I runda 

gimnastyka FINAŁY

11.15-14.00

mężczyźni – wielobój – finał 

hokej na trawie

1.30-5.15

kobiety – grupa A: Holandia – RPA, grupa B: Nowa Zelandia – Hiszpania

2.00-5.45

kobiety – grupa A: Wielka Brytania – Indie, Niemcy – Irlandia

10.30-14.15

kobiety – grupa B: Japonia – Australia

mężczyźni – grupa A: Japonia – Hiszpania

11.00-14.45

kobiety – grupa B: Argentyna – Chiny

mężczyźni – grupa A: Australia – Nowa Zelandia 

jeździectwo FINAŁY

9.30-13.25

ujeżdżenie indywidualnie Grand Prix Freestyle 

kajakarstwo górskie

5.00-8.45

kobiety – C1 – eliminacje

mężczyźni – K1 – eliminacje 

judo FINAŁY

3.00-6.30, 9.00-11.40

kobiety – kat. do 70 kg – od eliminacji do finału mężczyźni – kat. do 90 kg – od eliminacji do finału  

kolarstwo szosowe FINAŁY

3.30-9.40

kobiety – indywidualna jazda na czas

mężczyźni – indywidualna jazda na czas 

koszykówka

2.00-4.00, 5.40-7.40, 9.20-11.20, 13.00-15.00

mężczyźni – faza grupowa (4 mecze) 

koszykówka 3×3 FINAŁY

9.00-11.10, 12.45-15.25

kobiety + mężczyźni – półfinały i finały 

łucznictwo

1.30-5.25, 8.00-10.40

kobiety + mężczyźni – indywidualnie – 1/32 & 1/16 finału 

piłka nożna

9.00, 9.30, 11.30, 12.00

mężczyźni – I runda (w sumie 8 meczów) 

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 11.30-15.00

mężczyźni – eliminacje (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

kobiety – runda wstępna (w sumie 4 mecze) 

pływanie FINAŁY

2.30-5.05, 11.00-16.30

kobiety – 200 m styl dowolny finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 200 m indywidualnie styl zmienny finał, 1500 m styl dowolny finał, 100 m styl dowolny – eliminacje, 200 m styl klasyczny – eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny – eliminacje

mężczyźni – 100 m styl dowolny półfinały, 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy – eliminacje, 200 m indywidualnie styl zmienny – eliminacje 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

5.50-8.00, 11.50-14.00

mężczyźni – kat. 73 kg – grupa B, grupa A 

rugby FINAŁY

1.00-4.00, 8.30-11.00

mężczyźni – o miejsca 11., 9., 7., 5., półfinały, o III miejsce, finał 

siatkówka

1.00-4.50

mężczyźni – grupa A: Kanada – Iran; grupa B: Stany Zjednoczone – Tunezja

6.20-10.10

mężczyźni – grupa B: Argentyna – Francja; grupa A: Polska – Wenezuela

11.40-15.30

mężczyźni – grupa A: Japonia – Włoch; grupa B: Brazylia – Olimpijczycy z Rosji 

siatkówka plażowa

1.00-3.50, 7.00-9.50, 12.00-14.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje (w sumie 9 meczów) 

skoki do wody FINAŁY

7.00-8.00

mężczyźni – trampolina 3m synchronicznie – finał 

strzelectwo

1.00-8.00

kobiety + mężczyźni – Trap – eliminacje – dzień 1

surfing FINAŁY

00.00-3.35

kobiety – o III miejsce, finał

mężczyźni – o III miejsce, finał 

szermierka FINAŁY

2.00-7.20, 10.30-12.40

mężczyźni – szabla drużynowo – od I rundy do finału 

tenis

3.00-12.00

kobiety – singiel – ćwierćfinały, debel ćwierćfinały

mężczyźni – singiel – III runda, debel półfinały

mikst – I runda 

tenis stołowy

2.00-5.00, 7.00-10.00, 12.00-14.00

kobiety – singiel – ćwierćfinały

mężczyźni – singiel – ćwierćfinały

wioślarstwo

0.30-3.40

kobiety – W2x finał B, W4- finał B, W2x finał A, W4- finał A, W8- repasaże, W1x półfinały A/B

mężczyźni – M2x finał B, M4- finał B, M2x finał A, M4- finał A, M8- repasaże, M1x półfinały A/B

żeglarstwo

4.00-10.00

kobiety – RS:X, 470, 49er FX

mężczyźni – RS:X, Finn, 470, 49er

mikst – Foiling Nacra 17

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 29 LIPCA 2021 – CZWARTEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

1.00-7.30, 9.00-14.00

mikst – półfinały

mężczyźni – debel – ćwierćfinały, singiel – II runda

kobiety – singiel – II runda, debel – ćwierćfinały 

baseball

11.00-14.00

baseball – runda otwarcia

boks

3.00-6.10, 9.00-12.10

kobiety – kat. 48-51 kg – II runda

mężczyźni – kat. 52-57 kg – II runda, 69-75 kg – II runda 

gimnastyka FINAŁY

11.50-14.00

kobiety – wielobój – finał 

golf

28 lipca 23.30-7.30 29 lipca

mężczyźni – I runda 

hokej na trawie

1.30-5.15, 2.00-5.45

mężczyźni – grupa A: Indie – Argentyna; grupa B: RPA – Niemcy, Belgia – Kanada, Holandia – Wielka Brytania

10.30-14.15, 11.00-14.45

kobiety – grupa B: Hiszpania – Chiny, Japonia – Argentyna, Nowa Zelandia – Australia; grupa A: Wielka Brytania – Holandia 

judo FINAŁY

3.00-6.30, 9.00-11.40

kobiety – kat. do 78 kg – od eliminacji do finału

mężczyźni – kat. do 100 kg – od eliminacji do finału 

kajakarstwo górskie FINAŁY

6.00-8.45

kobiety – C1 – półfinały, finał 

kolarstwo wyścig BMX

2.00-4.00

mężczyźni – ćwierćfinały

kobiety – ćwierćfinały 

koszykówka

2.00-4.00

kobiety – grupa A: Kanada – Korea Południowa

5.40-7.40

mężczyźni – grupa C: x – Japonia

9.20-11.20

kobiety – grupa A: Hiszpania – Serbia

13.00-15.00

mężczyźni – grupa C: Hiszpania – Argentyna

łucznictwo

1.30-5.25, 8.00-10.40

mężczyźni – indywidualnie – eliminacje

kobiety – indywidualnie – eliminacje

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 11.30-15.00

kobiety – eliminacje (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

2.00-4.50, 6.00-8.50, 10.20-13.10

mężczyźni – runda wstępna (w sumie 6 meczów) 

pływanie FINAŁY

2.30-5.10, 11.00-13.30

mężczyźni – 800 m styl dowolny finał, 200 m styl klasyczny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały, 100 m styl dowolny finał, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 100 m styl motylkowy – eliminacje

kobiety – 100 m styl dowolny półfinały, 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 800 m styl dowolny – eliminacje, 200 m styl grzbietowy – eliminacje

mieszanie 4 x 100 m styl zmienny – eliminacje 

rugby

1.00-4.00, 8.30-11.30

kobiety – I runda (w sumie 12 meczów) 

siatkówka

1.00-4.50

kobiety – grupa B: Włochy – Argentyna; grupa A: Korea Południowa – Dominikana

6.20-12.10

kobiety – grupa A: Serbia – Kenia; grupa B: Chiny – Olimpijczycy z Rosji

11.40-15.30

kobiety – grupa A: Japonia – Brazylia; grupa B: Stany Zjednoczone – Turcja 

siatkówka plażowa

1.00-3.50, 7.00-9.50, 12.00-14.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje 

strzelectwo FINAŁY

1.00-4.45

kobiety – pistolet 25 m

1.00-8.55

kobiety – Trap – eliminacje – dzień 2, finał

mężczyźni Trap – eliminacje – dzień 2, finał

surfing

harmonogram zależny od warunków pogodowych 

szermierka

1.00-8.25, 10.30-13.30

kobiety – floret drużynowo – od I rundy do finału 

tenis

3.00-12.00

kobiety – singiel – półfinały, debel półfinały

mężczyźni – singiel – ćwierćfinały

mikst – debel – ćwierćfinały 

tenis stołowy FINAŁY

3.00-5.00, 7.00-9.00, 12.00-14.10

kobiety – singiel – półfinały, finały

mężczyźni – singiel – półfinały 

wioślarstwo FINAŁY

0.30-3.50

kobiety – W1x finał F, W1x finał E, W2- finał A, LW2x finał A, W2- finał B, LW2x finał B, W1x finał D

mężczyźni – M1x finał F, M1x finał E, M2- finał A, LM2x finał A, M2- finał B, LM2x finał B, M1x finał D 

żeglarstwo

4.00-10.00

kobiety – RS:X, Laser Radial, 470

mężczyźni – RS:X, Laser, Finn, 470

mieszane – Foiling Nacra 17 

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 30 LIPCA 2021 – PIĄTEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

1.00-4.30

kobiety – singiel – ćwierćfinały

mikst – o III miejsce

7.30-5.30

mikst – finał

kobiety – singiel – ćwierćfinały

mężczyźni – debel – półfinały 

baseball

4.00-7.00, 11.00-14.00

baseball – runda otwarcia 

boks

3.00-6.10

kobiety – kat. 57-60 kg – 1/8 finału, kat. 64-69 kg – ćwierćfinał

mężczyźni – kat. 63-69 kg – ćwierćfinały, kat. 75-81 kg  – ćwierćfinały, kat. 81-91 kg – ćwierćfinały 

gimnastyka – skoki na trampolinie FINAŁY

5.00-7.25

kobiety – eliminacje, finał 

golf

7.30-8.30

mężczyźni – indywidualnie Stroke Play – II runda 

hokej na trawie

1.30-5.15

kobiety – grupa A: RPA – Niemcy, Irlandia – Indie

2.00-5.45

mężczyźni – grupa A: Australia – Hiszpania; grupa B: Kanada – RPA

10.30-14.15

mężczyźni – grupa A: Japonia – Indie; grupa B: Niemcy – Holandia

11.00-14.45

mężczyźni – grupa A: Argentyna – Nowa Zelandia; grupa B: Belgia – Wielka Brytania 

jeździectwo

0.30-3.00, 9.30-12.10

ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie – dzień 1  

judo FINAŁY

3.00-6.30, 9.00-11.40

kobiety – kat. +78 kg – od eliminacji do finału

mężczyźni – kat. +100 kg – od eliminacji do finału 

koszykówka

2.00-4.00

kobiety – grupa C: Belgia – Portoryko

5.40-7.40

kobiety – grupa B: Stany Zjednoczone – Japonia

9.20-11.20

kobiety – grupa B: Francja – Nigeria

13.00-15.00

kobiety – grupa C: Chiny – Australia 

kajakarstwo górskie FINAŁY

6.00-9.00

mężczyźni K1 – półfinał, finał 

kolarstwo wyścig BMX FINAŁY

2.00-4.20

mężczyźni – półfinały, finał

kobiety – półfinały, finał 

lekkoatletyka FINAŁY

1.00-4.30

mężczyźni – 3000 m bieg z przeszkodami I runda

mężczyźni – skok wzwyż – eliminacje

mężczyźni – rzut dyskiem – eliminacje

kobiety – 800 m – I runda

mężczyźni – 400 m przez płotki – I runda

kobiety – 100 m – I runda

11.00-13.00

kobiety – 5000 m – I runda

kobiety – trójskok – eliminacje

kobiety – pchnięcie kulą – eliminacje

4 x 400 m sztafeta – I runda

mężczyźni – 10 000 m – finał 

łucznictwo FINAŁY

1.30-3.15, 6.45-11.20

kobiety – indywidualnie – od eliminacji do finału 

piłka nożna

9.00-12.00, 10.00-13.00, 11.00-14.00, 12.00-15.00

kobiety – ćwierćfinały 

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15 – 9.45, 11.30-15.00

mężczyźni – eliminacje (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

kobiety – runda wstępna (w sumie 4 mecze) 

pływanie FINAŁY

2.30-4.10

kobiety – 200 m styl klasyczny finał, 100 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały,

mężczyźni – 100 m styl motylkowy półfinały, 200 m styl grzbietowy finał, 200 m indywidualnie styl zmienny finał

11.00-13.30

kobiety – 50 m styl dowolny – eliminacje, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta – eliminacje

mężczyźni – 50 m styl dowolny – eliminacje, 1500 m styl dowolny – eliminacje, mężczyźni – 4 x 100 m styl zmienny sztafeta – eliminacje 

rugby

1.00-4.00, 8.30-11.30

kobiety – eliminacje (8 meczów), o miejsca 9.-12. (2 mecze), ćwierćfinały (4 mecze) 

siatkówka

1.00-4.50

mężczyźni – grupa A: Kanada – Wenezuela; grupa B: Brazylia – Stany Zjednoczone

6.20-10.10

mężczyźni – grupa A: Japonia – Polska; grupa B: Argentyna – Tunezja

11.40-15.30

mężczyźni – grupa A: Włochy – Iran; grupa B: Olimpijczycy z Rosji – Francja 

siatkówka plażowa

1.00-3.50, 7.00-10.50, 12.00-14.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje 

skoki do wody

7.00-9.30

kobiety – 3 m trampolina – eliminacje 

strzelectwo FINAŁY

1.00-7.00

kobiety – pistolet 25 m – eliminacje i finał

surfing

Harmonogram godzin uzależniony od pogody 

szermierka

2.00-7.20, 10.30-12.40

mężczyźni – szpada drużynowo – od eliminacji do finału 

tenis

4.00-12.00

mężczyźni – singiel – półfinały

mężczyźni – debel – o III miejsce, finał

mikst – półfinały 

tenis stołowy FINAŁY

12.00-14.10

mężczyźni – singiel – o III miejsce, finał 

wioślarstwo FINAŁY

0.45-2.55

kobiety – W1x finał C, W1x finał B, W1x finał A, W8- finał A

mężczyźni – M1x finał C, M1x finał B, M1x finał A

mężczyźni – M8- finał A 

żeglarstwo

4.00-10.00

mężczyźni – Laser, 470, 49er

kobiety – Laser Radial, 470 kobiety, 49er FX

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 31 LIPCA 2021 – SOBOTA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton

1.00-8.00

mężczyźni – singiel – ćwierćfinały

kobiety – debel – półfinały

10.00-15.00

kobiety – singiel – półfinały

mężczyźni – debel – o III miejsce, finał 

baseball

4.00-7.00, 11.00-14.00

baseball – runda otwarcia 

boks

3.00-5.55, 9.00-11.55

kobiety – kat. 54-57 kg  półfinały, kat. 69-75 kg – ćwierćfinały

mężczyźni – kat. 48-52 kg – II runda, kat. 57-63 kg – II runda 

gimnastyka – skoki na trampolinie FINAŁY

5.00-7.25

mężczyźni – od eliminacji do finału 

golf

30 lipca 23.30-0.30 31 lipca

mężczyźni – indywidualnie – Stroke Play runda 3 

hokej na trawie

1.30-5.15

kobiety – grupa B: Chiny – Nowa Zelandia, Argentyna – Australia

2.00-5.45

kobiety – grupa B: Japonia – Hiszpania; grupa A: Indie – RPA

10.30-14.15

kobiety – grupa A: Niemcy – Holandia, Irlandia – Wielka Brytania 

jeździectwo

0.30-3.00

ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie – dzień 2 – sesja 3 

judo

3.00-6.30, 9.00-11.40

mieszane drużyny – od eliminacji do finału 

kolarstwo BMX freestyle

2.10-4.20

kobiety – Park Seeding

mężczyźni – Park Seeding 

koszykówka

2.00-4.00

mężczyźni – grupa A: Iran – Francja

5.40-7.40

mężczyźni – grupa B: X – Nigeria

9.20-11.20

mężczyźni – grupa B: Australia – Y

13.00-15.00

mężczyźni – grupa A: Stany Zjednoczone – Z 

lekkoatletyka FINAŁY

1.00-4.00

kobiety – 400 m przez płotki I runda, rzut dyskiem – eliminacje, 100 m przez płotki – eliminacje 

mężczyźni – skok o tyczce – eliminacje, 800 m – I runda, 100 m – runda wstępna

11.00-13.55

mężczyźni – skok w dal – eliminacje, 100 m – I runda, rzut dyskiem – finał

kobiety – 100 m półfinały, kobiety – 800 m półfinały, 100 m finał

mieszane 4 x 400 m sztafeta – finał 

łucznictwo FINAŁY

1.30-3.15, 6.45-9.20

mężczyźni – indywidualnie – od 1/8 finału do finału 

piłka nożna

9.00-12.00, 10.00-13.00, 11.00-14.00, 12.00-15.00

mężczyźni – ćwierćfinały

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 11.30-15.00

kobiety – eliminacje (w sumie 6 meczów) 

piłka wodna

2.00-4.50, 6.00-8.50, 10.20-23.10

mężczyźni – runda wstępna (w sumie 6 meczów) 

pływanie FINAŁY

2.30-4.20

mężczyźni – 100 m styl motylkowy finał, 50m styl dowolny – półfinały

kobiety – 200 m styl grzbietowy – finał, 800 m styl dowolny – finał, 50 m styl dowolny – półfinały

mieszane – 4 x 100 m styl zmienny sztafeta – finał 

podnoszenie ciężarów FINAŁY

3.50-6.00

mężczyźni – kat. 81 kg – grupa B, kat. 96 kg – grupa B

7.50-10.00

mężczyźni – kat. 81 kg – grupa A

11.50-14.00

mężczyźni – kat. 96 kg – grupa A 

rugby FINAŁY

1.00-4.00, 8.30-11.00

kobiety – o miejsca 11.-12., 9.-10., 5.-8. półfinały, o III miejsce, finał 

siatkówka

1.00-4.50

kobiety – grupa A: Dominikana – Kenia; grupa B: Stany Zjednoczone – Olimpijczycy z Rosji

6.20-10.10

kobiety – grupa B: Argentyna – Turcja; grupa A: Serbia – Brazylia

11.40-15.30

kobiety – grupa A: Japonia – Korea Południowa; grupa B: Chiny – Włochy

siatkówka plażowa

1.00-3.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje

7.00-9.50

mężczyźni + kobiety – eliminacje + Lucky Loser

12.00-14.50

mężczyźni + kobiety – Lucky Loser 

skoki do wody

7.00-8.30

kobiety – trampolina 3 m – półfinały 

strzelectwo FINAŁY

1.00-6.50

mieszane drużyny – Trap – od eliminacji do finałów

4.00-11.10

kobiety – karabinek trzy pozycje 50 m – od eliminacji do finałów 

surfing

Harmonogram godzin uzależniony od pogody

szermierka FINAŁY

2.00-7.20, 10.30-12.40

kobiety – szabla drużynowo – od 1/8 finału do finału 

tenis FINAŁY

4.00-12.00

mężczyźni – singiel – o III miejsce

kobiety – singiel – o III miejsce, finał, debel – o III miejsce,

mikst – o III miejsce 

triathlon FINAŁY

30 lipca 23.30-1.25 31 lipca

mieszana sztafeta

żeglarstwo FINAŁY

4.00-10.00

mężczyźni – RS:X – wyścig medalowy, Finn, 49er

kobiety – RS:X – wyścig medalowy, 49er, FX

mieszane – Foiling Nacra 17

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 1 SIERPNIA 2021 – NIEDZIELA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

badminton FINAŁY

5.00-8.00

mężczyźni – singiel – półfinały

12.30-15.00

kobiety – singiel – o III miejsce, finał 

baseball

4.00-7.00, 11.00-14.00

runda pucharowa (dwa mecze) 

boks

3.00-5.40, 9.00-11.40

kobiety – kat. 48-51 kg – ćwierćfinały

mężczyźni – kat. 52-57 kg – ćwierćfinały, kat. 63-69 kg – półfinały, kat. 69-75 kg – ćwierćfinały, kat. 75-81 kg – półfinały, kat. +91 kg – ćwierćfinały 

gimnastyka FINAŁY

9.00-12.00

mężczyźni – ćwiczenia wolne – finał, ćwiczenia na koniu z łękami finał

kobiety – skok przez konia – finał, ćwiczenia na poręczach asymetrycznych – finał (Ariake Gymnastics Centre) 

hokej na trawie

1.30-5.45, 10.30-14.45

mężczyźni – ćwierćfinały 

golf

7.30-8.00

mężczyźni – indywidualnie – Stroke Play runda 4

jeździectwo

7:45 – 11.10

miejsce: Sea Forest Cross-Country Course

wszechstonny konkurs konia wierzchowego (WKKW)Cross Country drużynowo i indywidualnie

kolarstwo BMX Freestyle FINAŁY

2.10-4.45

kobiety – Park – finał

mężczyźni – Park – finał 

koszykówka

2.00-4.00

kobiety – grupa A: Kanada – Hiszpania

5.40-7.40

mężczyźni – grupa C: Argentyna – Japonia

9.20-11.20

mężczyźni – grupa C: Hiszpania – x

13.00-15.00

kobiety – grupa A: Korea Południowa – Serbia

lekkoatletyka FINAŁY

1.10-4.00

kobiety – rzut młotem kwalifikacje, bieg 3000 m z przeszkodami – I runda, skok w dal – kwalifikacje, pchnięcie kulą – finał

mężczyźni – 400 m – I runda

11.00-13.55

mężczyźni – skok wzwyż – finał, 100 m – półfinały, 800 m – półfinały, 400 m przez płotki – półfinały, 100 m finał

kobiety – 100 m przez płotki – półfinały, trójskok – finał 

piłka ręczna

1.00-4.30, 6:15-9.45, 11.30-15.00

mężczyźni – eliminacje (w sumie 6 meczów)

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

kobiety – runda wstępna (w sumie 4 mecze)

pływanie FINAŁY

2.30-4.25

mężczyźni – 50 m styl dowolny – finał, 1500 m styl dowolny – finał,  4 x 100 m styl zmienny sztafeta – finał

kobiety – 50 m styl dowolny – finał, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta – finał

podnoszenie ciężarów FINAŁY

5.50-8.00, 11.50-14.00

kobiety – kat. 76 kg – grupa B, grupa A

siatkówka

1.00-4.50

mężczyźni – grupa A: Polska – Kanada

mężczyźni – grupa B: Brazylia – Francja

6.20-10.10

mężczyźni – grupa B: Olimpijczycy z Rosji – Tunezja

mężczyźni – grupa A: Włochy – Wenezuela

11.40-15.30

mężczyźni – grupa A: Japonia – Iran

mężczyźni – grupa B: Stany Zjednoczone – Argentyna

siatkówka plażowa

1.00-2.50, 5.00-6.50, 9.00-10.50, 13.00-14.50

mężczyźni i kobiety – II runda (w sumie 8 meczów)

skoki do wody

7.00-8.30

kobiety – 3 m trampolina finał

strzelectwo

0.30-5.15

mężczyźni – pistolet szybkostrzelny – eliminacje – Stage 1

surfing

Harmonogram godzin uzależniony od pogody

szermierka FINAŁY

1.00-8.00, 10.30-13.20

mężczyźni – floret drużynowo – od 1/8 finału do finału

tenis FINAŁY

4.00-12.00

mężczyźni – singiel – finał

kobiety – debel – finał

mikst – finał

tenis stołowy

2.00-5.00, 6.30-9.30, 11.30-14.30

mężczyźni – drużynowo – 1/8 finału

kobiety – drużynowo – 1/8 finału

zapasy

3.00-5.00, 10.15-11.15

mężczyźni – styl klasyczny 60 kg – od 1/8 finału do półfinałów, styl klasyczny 130 kg – od 1/8 finału do półfinałów

kobiety – styl wolny 76 kg – od 1/8 finału do półfinałów

żeglarstwo FINAŁY

4.00-10.00

mężczyźni – Finn, 470 mężczyźni, Laser – wyścig medalowy

kobiety – 470, Laser Radial – wyścig medalowy

mieszane – Foiling Nacra 17

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 2 SIERPNIA 2021 – PONIEDZIAŁEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

 badminton

5.00-7.30

kobiety – debel – o III miejsce i finał

12.00-15.00

mężczyźni – singiel – o III miejsce i finał

baseball

4.00-7.00, 11.00-14.00

faza pucharowa

gimnastyka FINAŁY

9.00-11.15

mężczyźni – ćwiczenia na kółkach – finał, skok przez konia – finał

kobiety – ćwiczenia wolne – finał

hokej na trawie

1.30-5.45, 10.30-14.45

kobiety – ćwierćfinały

jeździectwo FINAŁY

9.00-14.25

wszechstronny konkurs konia wierzchowego (WKKW) – skoki drużynowo finał i indywidualnie – kwalifikacje i finał

kajakarstwo

1.30-5.00

kobiety – K1 200 m – eliminacje i ćwierćfinały, K2 500 m – eliminacje i ćwierćfinały

mężczyźni – C2 1000 m eliminacje i ćwierćfinały, K1 1000 m eliminacje i ćwierćfinały

kolarstwo torowe FINAŁY

7.30-10.30

kobiety – drużynowo sprint – kwalifikacje, I runda, finał

kobiety – drużynowo wyścig na dochodzenie – kwalifikacje

mężczyźni – drużynowo wyścig na dochodzenie – kwalifikacje

koszykówka

2.00-4.00

kobiety – grupa B: Nigeria – Japonia

5.40-7.40

kobiety – grupa B: Francja – Stany Zjednoczone

9.20-11.20

kobiety – grupa C: Chiny – Belgia

13.00-15.00

kobiety – grupa C: Australia – Portoryko

lekkoatletyka FINAŁY

1.00-3.55

mężczyźni – rzut młotem – kwalifikacje, skok w dal – finał

kobiety – 1500 m – I runda, 200 m – I runda, 100 m przez płotki – finał

11.00-14.00

kobiety – skok o tyczce – kwalifikacje, 200 m – półfinały, rzut dyskiem – finał, 400 m przez płotki – półfinały, 5000 m – finał

mężczyźni – 400 m – półfinały, 3000 m bieg z przeszkodami – finał

piłka nożna

9.00-12.00, 12.00-15.00

kobiety – półfinały

piłka ręczna

1.00-4.30, 6.15-9.45, 11.30-15.00

kobiety – eliminacje (w sumie 6 meczów)

piłka wodna

2.00-4.50, 6.00-8.50, 10.20-13.10

mężczyźni – runda wstępna (w sumie 6 meczów)

pływanie synchroniczne

11.30-13.30

kobiety – pary – eliminacje

podnoszenie ciężarów FINAŁY

3.50-6.00

kobiety – kat. do 87 kg – grupa B i kat. +87 kg – grupa B

7.50-10.00

kobiety – kat. 87 kg – grupa A

11.50-14.00

kobiety – kat. +87 kg – grupa A

siatkówka

1.00-4.50

kobiety – grupa A: Serbia – Korea Południowa

kobiety – grupa B: Stany Zjednoczone – Włochy

6.20-10.10

kobiety – grupa B: Olimpijczycy z Rosji – Turcja

kobiety – grupa B: Chiny – Argentyna

11.40-15.30

kobiety – grupa A: Japonia – Dominikana

kobiety – grupa A: Brazylia – Kenia

siatkówka plażowa

1.00-2.50, 5.00-6.50, 9.00-10.50, 13.00-14.50

mężczyźni i kobiety – II runda (w sumie 8 meczów)

skoki do wody

7.00-9.30

mężczyźni – 3m trampolina – eliminacje

strzelectwo FINAŁY

0.30-10.00

mężczyźni – pistolet szybkostrzelny – eliminacje i finały

mężczyźni – karabin 50m 3 pozycje – eliminacje i finały

tenis stołowy

2.00-5.00, 6.30-9.30, 11.30-14.30

mężczyźni – drużynowo – 1/8 finału i ćwierćfinały

kobiety – drużynowo – 1/8 finału i ćwierćfinały

zapasy

3.00-5.30

mężczyźni – styl klasyczny 60 kg – repasaże, styl klasyczny 130 kg – repasaże, styl klasyczny 77 kg – 1/8 finału, styl klasyczny 97 kg 1/8 finału i 1/4 finału, mężczyźni – styl klasyczny 77 kg 1/4 finału

kobiety – styl wolny 76 kg – repasaże, styl wolny 68 kg – 1/8 finału i 1/4 finału

10.15 – 14.00

mężczyźni – styl klasyczny 77 kg – półfinały, styl klasyczny 97 kg półfinały, styl klasyczny 60 kg – walka o III miejsce i finał, styl klasyczny 130 kg – walka o III miejsce i finał

kobiety – styl wolny 68 kg półfinały, styl wolny 76 kg – o III miejsce i finał

żeglarstwo FINAŁY

4.00-10.00

mężczyźni – 470 – wyścig, 49er – wyścig medalowy

kobiety – 470 – wyścig, 49er FX – wyścig medalowy

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 3 SIERPNIA 2021 – WTOREK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

baseball

11.00-14.00

mecze fazy pucharowej 

boks FINAŁY

3.00-5.40, 9.00-11.40

mężczyźni – kat. 48-52 kg – ćwierćfinały, kat. 52-57 kg – półfinały, kat. 57-63 kg – ćwierćfinały, kat. 81-91 kg  – półfinał, kat. 63-69 kg – finał

kobiety – kat. 57-60 kg – ćwierćfinały, kat. 54-57 kg – finał

gimnastyka

9.00-11.15

mężczyźni – ćwiczenia na poręczach – finał, ćwiczenia na drążku – finał

kobiety – ćwiczenia na równoważni – finał

hokej na trawie

2.30-4.15, 11.00-12.45

mężczyźni – półfinały

jeździectwo

3.00-14.45

skoki indywidualnie – kwalifikacje

kajakarstwo FINAŁY

1.30-5.15

kobiety – K1 200 m – półfinały i finał, K2 500 m – półfinały i finał

mężczyźni – C2 1000 m półfinały i finał, K1 1000 m półfinały i finały

kolarstwo torowe FINAŁY

7.30-10.10

kobiety – drużynowo wyścig na dochodzenie – I runda i finał

mężczyźni – drużynowo sprint – kwalifikacje, I runda i finał

mężczyźni – drużynowo wyścig na dochodzenie – I runda

koszykówka

2.00-4.00, 5.40-7.40, 9.20-11.20, 13.00-15.00

mężczyźni – ćwierćfinały

lekkoatletyka FINAŁY

1.00-4.35

mężczyźni – trójskok – kwalifikacje

mężczyźni – 1500 m – I runda

kobiety – rzut oszczepem – kwalifikacje

kobiety – 400 m – I runda

kobiety – skok w dal – finał

mężczyźni – 200 m – I runda

mężczyźni – 400 m przez płotki – finał

11.00-13.55

mężczyźni – 110 m przez płotki – I runda

mężczyźni – pchnięcie kulą – kwalifikacje

mężczyźni – skok o tyczce – finał

mężczyźni – 5000 m – I runda

kobiety – rzut młotem – finał

mężczyźni – 200 m – półfinały

kobiety – 800 m – finał

kobiety – 200 m – finał

piłka nożna

9.00-12.00, 12.00-15.00

mężczyźni – półfinały

piłka ręczna

1.30-3.30, 5.15-7.15, 9.00-11.00, 12.45-14.45

mężczyźni – ćwierćfinały

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

kobiety – ćwierćfinały

pływanie synchroniczne

11.30-13.00

kobiety – pary (Duet Technical Routine)

podnoszenie ciężarów FINAŁY

5.50-8.00, 11.50-14.00

mężczyźni – 109 kg – grupa B, grupa A

siatkówka

1.00-3.00, 5.00-7.00, 9.00-11.00, 13.30-15.30

mężczyźni – ćwierćfinały 

siatkówka plażowa

1.00-2.50, 13.00-14.50

kobiety – ćwierćfinały

skoki do wody

2.00-3.30, 7.00-8.30

mężczyźni – 3m trampolina – półfinał i finał

tenis stołowy

2.00-5.00, 6.30-9.30

mężczyźni – drużynowo – ćwierćfinały

kobiety – drużynowo – ćwierćfinały

11.30-14.30

kobiety – drużynowo półfinały

wspinaczka sportowa

9.00-14.40

mężczyźni – eliminacje – wspinaczka na szybkość (Speed)

mężczyźni – eliminacje – bouldering

mężczyźni – eliminacje – prowadzenie (Lead)

zapasy

3.00-5.30, 10.15-14.00

mężczyźni – styl klasyczny 77 kg – repasaże, o III miejsce, finał

mężczyźni – styl klasyczny 97 kg – repasaże, o III miejsce, finał

mężczyźni – styl klasyczny 67 kg – 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

mężczyźni – styl klasyczny 87 kg – 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

kobiety – styl wolny 68 kg – repasaże, o III miejsce, finał

kobiety – styl wolny 62 kg 1/8 finału, 1/4 finału, półfinały

żeglarstwo FINAŁY

6.30-8.55

mężczyźni – Finn – wyścig medalowy

mieszane – Foiling Nacra 17

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 4 SIERPNIA 2021 – ŚRODA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

baseball

4.00-7.00

mecze fazy pucharowej

11.00-14.00

półfinał

boks FINAŁY

6.00-8.10

kobiety – kat. 48-51 kg – półfinały, kat. 64-69 kg – półfinały

mężczyźni – kat. +91 kg  – półfinały, kat. 75-81 kg – finał

golf

3 sierpnia 23.30-7.30 4 sierpnia

kobiety – indywidualnie – Stroke Play I runda

hokej na trawie

2.30-4.15, 11.00-12.45

kobiety – półfinały

jeździectwo FINAŁY

11.00-13.40

skoki indywidualnie – finał

kajakarstwo

1.30-4.40

mężczyźni – K1 200 m eliminacje, K2 1000 m – eliminacje, K1 200 m – ćwierćfinały, K2 1000 m – ćwierćfinały

kobiety – C1 200 m – eliminacje, K1 500 m – eliminacje, C1 200 m – ćwierćfinały, K1 500 m – ćwierćfinały

kolarstwo torowe FINAŁY

7.30-11.00

mężczyźni – sprint – kwalifikacje, 1/32 finału, 1/16 finału kobiety – keirin – I runda, repesaże

mężczyźni – drużynowo wyścig na dochodzenie – finał

koszykówka

2.00-4.00, 5.40-7.40, 9.20-11.20, 13.00-15.00

kobiety – ćwierćfinały

lekkoatletyka

1.00-4.25 FINAŁY

mężczyźni – dziesięciobój – 100 m

mężczyźni – rzut oszczepem – kwalifikacje

kobiety – siedmiobój – 100 m przez płotki

mężczyźni – dziesięciobój – skok w dal

kobiety – siedmiobój – skok wzwyż

mężczyźni – 110 m przez płotki – półfinały

kobiety – 400 m przez płotki – finał

mężczyźni – dziesięciobój – pchnięcie kulą

10.30-14.00 FINAŁY

mężczyźni – dziesięciobój – skok wzwyż

kobiety – 1500 m – półfinały

kobiety – siedmiobój – pchnięcie kulą

kobiety – 400 m – półfinały

kobiety – 3000 m – bieg z przeszkodami finał

mężczyźni – rzut młotem – finał

kobiety – siedmiobój – 200 m

mężczyźni – 800 m – finał

mężczyźni – dziesięciobój – 400 m

mężczyźni – 200 m – finał

piłka ręczna

1.30-3.30, 5.15-7.15, 9.00-11.00, 12.45-14.45

kobiety – ćwierćfinały

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

mężczyźni – ćwierćfinały

pływanie – maraton FINAŁY

3 sierpnia 22.30-8.10 4 sierpnia

kobiety – 10km

pływanie synchroniczne FINAŁY

11.30-13.00

kobiety – pary finał

podnoszenie ciężarów FINAŁY

5.50-8.00, 11.50-14.00

mężczyźni – kat. +109 kg – grupa B, grupa A

siatkówka

1.00-3.00, 5.00-7.00, 9.00-11.00, 13.30-15.30

kobiety – ćwierćfinały

siatkówka plażowa

1.00-2.50, 13.00-14.50

mężczyźni – ćwierćfinały

skateboarding FINAŁY

1.00-5.40

kobiety – Park – eliminacje, finał

skoki do wody

7.00-9.30

kobiety – 10m wieża – eliminacje

tenis stołowy

2.00-5.00, 6.30-9.30, 11.30-14.30

kobiety – drużynowo – półfinały

wspinaczka sportowa

9.00-14.40

kobiety – wspinaczka na szybkość (Speed) – eliminacje

kobiety – bouldering – eliminacje

kobiety – prowadzenie (Lead) – eliminacje

zapasy FINAŁY

3.00-5.30

mężczyźni – styl klasyczny kat. 67 kg – repasaże

kobiety – styl wolny kat. 62 kg – repasaże

mężczyźni – styl klasyczny 87 kg – repasaże

mężczyźni – styl wolny kat. 57 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety – styl wolny 57 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni – styl wolny 86 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

10.15-14.00 FINAŁY

mężczyźni – styl wolny 57 kg – półfinały

mężczyźni – styl wolny 86 kg – półfinały

kobiety – styl wolny 57 kg – półfinały

mężczyźni – styl klasyczny 67 kg – o III miejsce, finał

mężczyźni – styl klasyczny 87 kg – o III miejsce, finał

kobiety – styl wolny 62 kg – o III miejsce, finał

żeglarstwo FINAŁY

6.30-8.55

mężczyźni – 470 – wyścig medalowy

kobiety – 470 – wyścig medalowy

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 5 SIERPNIA 2021 – CZWARTEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

baseball

11.00-14.00

półfinał

boks

6.00-8.10

kobiety – kat. 57-60 kg – półfinały

mężczyźni – kat. 48-52 kg – półfinały, kat. 69-75 kg – półfinały, kat. 52-57 kg – finał

golf

4 sierpnia 23.30-8.30 5 sierpnia

kobiety – indywidualnie Stroke Play II runda

hokej na trawie FINAŁY

2.30-4.15, 11.00-13.10

mężczyźni – o III miejsce, finał

kajakarstwo

1.30-5.05

mężczyźni – K1 200 m – półfinały, finał

kobiety – C1 200 m – półfinały, finał

kobiety – K1 500 m – półfinały, finał

mężczyźni – K2 1000 m – półfinały, finał

karate

2.00-6.45

kobiety – Kata – runda eliminacyjna, runda rankingowa

mężczyźni – Kumite kat. -67 kg – runda eliminacyjna

9.00-13.40

kobiety – Kumite kat. -55 kg runda eliminacyjna

kobiety – Kata – o III miejsce, finał

mężczyźni – Kumite kat. -67 kg półfinały, finał

kobiety – Kumite kat. -55 kg półfinały, finał

kolarstwo torowe

7.30-10.50

mężczyźni – Omnium Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4

mężczyźni – sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały, o miejca 5-8

kobiety – keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał miejsca 1-6

koszykówka

5.15-7.15, 12.00-14.00

mężczyźni – półfinały

lekkoatletyka FINAŁY

1.00-7.05 FINAŁY

mężczyźni – dziesięciobój – 110m przez płotki

kobiety – skok wzwyż – kwalifikacje

kobiety – siedmiobój – skok w dal

mężczyźni – dziesięciobój – rzut dyskiem

kobiety – 4 x 100 m sztafeta – I runda

mężczyźni – trójskok – finał

mężczyźni – pchnięcie kulą – finał

mężczyźni – 4 x 100 m sztafeta – I runda

mężczyźni – 110 m przez płotki – finał

mężczyźni – dziesięciobój – skok o tyczce

kobiety – siedmiobój – rzut oszczepem

8.30-10.50 FINAŁY

mężczyźni – 20km chód sportowy – finał

11.00-13.45 FINAŁY

mężczyźni – dziesięciobój – rzut oszczepem

kobiety – skok o tyczce – finał

kobiety – 4 x 400 m sztafeta – I runda

mężczyźni – 1500 m – półfinały

mężczyźni – 400 m – finał

kobiety – siedmiobój – 800 m

mężczyźni – dziesięciobój – 1500 m

pięciobój nowoczesny

5.00-11.30

kobiety – szermierka – runda rankingowa

mężczyźni – szermierka – runda rankingowa

piłka nożna

9.00-12.00

kobiety – o III miejsce

piłka ręczna

9.00-11.00, 13.00-15.00

mężczyźni – półfinały

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

miejsce: Tatsumi piłka wodna Centre

kobiety – półfinały, o miejsca 5-8

pływanie maraton

4 sierpnia 23.30-1.10 5 sierpnia

mężczyźni – 10 km

skoki do wody

2.00-3.30, 7.00-8.30

kobiety – 10 m wieża – półfinał, finał

siatkówka plażowa

1.00-2.50, 13.00-14.50

mężczyźni + kobiety – półfinały

skateboarding

1.00-5.40

mężczyźni – Park – eliminacje, finał

wspinaczka sportowa FINAŁY

9.30-14.20

mężczyźni – wspinaczka na szybkość (Speed) – finał

mężczyźni – bouldering – finał

mężczyźni – finał – prowadzenie (Lead) – finał

tenis stołowy FINAŁY

3.00-6.00, 11.30-14.40

kobiety – drużynowo – o III miejsce, finał

siatkówka

5.00-7.00, 13.00-15.00

mężczyźni – półfinały

zapasy FINAŁY

3.00-5.30

mężczyźni – styl wolny 57 kg – repasaże

kobiety – styl wolny 57 kg – repasaże

mężczyźni – styl wolny 86 kg – repasaże

mężczyźni – styl wolny 74 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety – styl wolny 53 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni – styl wolny 125 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

10.15-14.00 FINAŁY

mężczyźni – styl wolny 74 kg półfinały

mężczyźni – styl wolny 125 kg półfinały

kobiety – styl wolny 53 kg półfinały

mężczyźni – styl wolny 57 kg o III miejsce, finał

mężczyźni – styl wolny 86 kg o III miejsce, finał

kobiety – styl wolny 57 kg o III miejsce, finał

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 6 SIERPNIA 2021 – PIĄTEK (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

boks

6.00-7.40

kobiety kat. 69-75 kg – półfinały

mężczyźni – kat. 57-63 kg – półfinały

mężczyźni – kat. 81-91 kg – finał

gimnastyka artystyczna

2.20-5.15, 6.50-9.45

indywidualnie wielobój – eliminacje

golf

5 sierpnia 23.30-7.30 6 sierpnia

kobiety – indywidualnie – Stroke Play runda 3

hokej na trawie FINAŁY

2.30-4.15

kobiety – o III miejsce

11.00-13.10

kobiety – finał

jeździectwo

11.00-14.05

skoki – drużynowo – kwalifikacje

kajakarstwo

1.30-3.40

kobiety – C2 500 m eliminacje, ćwierćfinały

mężczyźni – C1 1000 m eliminacje, ćwierćfinały

kobiety – K4 500 m – eliminacje

mężczyźni – K4 500 m – eliminacje

karate

2.00-6.45

mężczyźni – Kata – runda eliminacyjna i rankingowa

kobiety – Kumite kat. -61 kg runda

9.00-13.40

mężczyźni – Kumite kat. -75 kg runda eliminacyjna

mężczyźni – Kata o III miejsce, finał

kobiety – Kumite -61 kg półfinały, finał

mężczyźni – Kumite -75 kg półfinały, finał

kolarstwo torowe

7.30-11.15

kobiety – sprint – kwalifikacje, 1/32 finału, 1/32 finału repasaże, 1/16 finału, sprint 1/16 finału repasaże

mężczyźni – sprint – półfinały

kobiety – madison – finał

mężczyźni – sprint – finał

koszykówka

5.40-7.40, 12.00-14.00

kobiety – półfinały

lekkoatletyka FINAŁY

5 sierpnia 21.30-2.00 6 sierpnia

mężczyźni – chód na 50 km finał

8.30-10.15

kobiety – chód na 20 km finał

11.50-14.55

mężczyźni – 4 x 400 m sztafeta – I runda

kobiety – rzut oszczepem – finał

mężczyźni – 5000 m – finał

kobiety – 400 m – finał

kobiety – 1500 m – finał

kobiety – 4 x 100 m sztafeta – finał

mężczyźni – 4 x 100 m sztafeta – finał

pięciobój nowoczesny

6.30-12.15

kobiety – pływanie, bonusowa runda szermierka, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy

piłka nożna FINAŁY

3.00-6.00

kobiety – finał

12.00-15.00

mężczyźni – o III miejsce

piłka ręczna

9.00-11.00, 13.00-15.00

kobiety – półfinały

piłka wodna

6.00-8.50, 10.20-13.10

mężczyźni – o miejsca 5-8., półfinały

pływanie synchroniczne

11.30-13.00

kobiety – drużynowo (Technical Routine)

siatkówka

5.00-7.00, 13.00-15.00

kobiety – półfinały

siatkówka plażowa

2.00-4.50

kobiety – o III miejsce, finał

skoki do wody

7.00-9.30

mężczyźni – 10 m wieża – eliminacje

tenis stołowy

3.00-6.00

mężczyźni – drużynowo o III miejsce

11.30-14.40

mężczyźni – drużynowo finał

wspinaczka sportowa

9.30-14.20

kobiety – finał – wspinaczka na szybkość (Speed) – finał

kobiety – finał – bouldering – finał

kobiety – prowadzenie (Lead) – finał

zapasy FINAŁY

3.00-5.30

mężczyźni – styl wolny 74 kg – repasaże

kobiety – styl wolny 53 kg – repasaże

mężczyźni – styl wolny 125 kg – repasaże

mężczyźni – styl wolny 65 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

kobiety – styl wolny 50 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

mężczyźni – styl wolny 97 kg – 1/8 finału, 1/4 finału

10.15-14.00

mężczyźni – styl wolny 65 kg – półfinały

mężczyźni – styl wolny 97 kg – półfinały

kobiety – styl wolny 50 kg – półfinały

mężczyźni – styl wolny 74 kg – o III miejsce, finał

mężczyźni – styl wolny 125 kg – o III miejsce, finał

kobiety – styl wolny 53 kg – o III miejsce, finał

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 7 SIERPNIA 2021 – SOBOTA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

baseball FINAŁY

4.00-7.00

o III miejsce

11.00-14.30

finał

boks FINAŁY

6.00-7.55

mężczyźni – kat. 48-52 kg – finał, kat. 69-75 kg – finał

kobiety – kat. 48-51 kg – finał, kat. 64-69 kg – finał

golf FINAŁY

6 sierpnia 23.30-2.00 7 sierpnia

kobiety – indywidualnie Stroke Play – runda 4

karate

6.00-12.35

kobiety – Kumite kat. +61 kg – runda eliminacyjna, półfinały, finał

mężczyźni – Kumite kat. +75 kg – runda eliminacyjna, półfinały, finał

koszykówka FINAŁY

3.30-5.30

mężczyźni – finał

8.00-10.00

kobiety – o III miejsce

12.00-14.30

mężczyźni – o III miejsce

lekkoatletyka FINAŁY

6 sierpnia 23.00-2.15 7 sierpnia

kobiety – maraton finał

11.00-14.20

kobiety – skok wzwyż – finał

kobiety – 10,000 m – finał

mężczyźni – rzut oszczepem – finał

mężczyźni – 1500 m – finał

kobiety – 4 x 400 m sztafeta – finał

mężczyźni – 4 x 400 m sztafeta – finał

jeździectwo FINAŁY

11.00-13.30

skoki drużynowo finał

kajakarstwo FINAŁY

1.30-4.50

kobiety – C2 500 m półfinały, finał

mężczyźni – C1 1000 m półfinały, finał

kobiety – K4 500 m półfinały, finał

mężczyźni – K4 500 m półfinały, finał

kolarstwo torowe FINAŁY

7.30-10.25

kobiety – sprint 1/8 finału, 1/8 finału repasaże, ćwierćfinały

mężczyźni – keirin I runda, repasaże,

mężczyźni – madison – finał

piłka nożna FINAŁY

12.30-15.30

mężczyźni – finał

piłka ręczna FINAŁY

9.00-11.00, 13.00-15.30

mężczyźni – o III miejsce, finał

pływanie synchroniczne

11.30-13.10

kobiety – drużynowo

siatkówka plażowa FINAŁY

2.00-4.50

mężczyźni – o III miejsce, finał

skoki do wody FINAŁY

2.00-3.30, 7.00-8.30

mężczyźni – 10 m wieża – półfinały, finał

pięciobój nowoczesny

6.30-20:15

mężczyźni – pływanie, szermierka runda bonusowa, jeździectwo skoki przez przeszkody, bieg przełajowy

gimnastyka artystyczna FINAŁY

2.00-4.40

kobiety – drużynowy wielobój – eliminacje

7.20-10.00

kobiety – indywidualnie wielobój – finał

siatkówka FINAŁY

5.30-7.30

mężczyźni – o III miejsce

13.15-15.45

mężczyźni – finał

piłka wodna FINAŁY

1.30-4.20

kobiety – o miejsca 5-6, 7-8

5.40-7.00

kobiety – o III miejsce

8.30-10.20

kobiety – finał

zapasy FINAŁY

11.15-14.00

mężczyźni – styl wolny 65 kg – repasaże, o III miejsce, finał

kobiety – styl wolny 50 kg repasaże, o III miejsce, finał

mężczyźni – styl wolny 97 kg repasaże, o III miejsce, finał

TOKIO 2020 – TERMINARZ: 8 SIERPNIA 2021 – NIEDZIELA (GODZINY CZASU POLSKIEGO)

ekkoatletyka FINAŁY

7.00-9:45

mężczyźni – maraton finał

koszykówka FINAŁY

3.30-6.00

kobiety – finał

boks

6.00-7.55

kobiety – kat. 57-60 kg finał, kat. 69-75 kg finał

mężczyźni – kat. 57-63 kg finał, kat. +91 kg finał

kolarstwo torowe FINAŁY

2.00-5.15

kobiety – Omnium – Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4

kobiety – sprint półfinały, o miejsca 5-8, finał

mężczyźni – keirin ćwierćfinały, półfinały, o miejsca 7-12, finał

piłka ręczna FINAŁY

3.00-5.00

kobiety – o III miejsce

7.00-9.30

kobiety – finał

gimnastyka artystyczna FINAŁY

3.00-4.55

kobiety – wielobój drużynowy – finał

siatkówka FINAŁY

1.00-3.00

kobiety – o III miejsce

5.30-8.00

kobiety – finał

piłka wodna FINAŁY

1.30-4.20

mężczyźni – o miejsca 7-8, 5-6

5.40-7.00

mężczyźni – o III miejsce

8.30-10.20

mężczyźni – finał

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

12.00-15.00