Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Poddębice Powiat poddębicki

Przed kolejnym wyzwaniem

0218-letnia Ania Płoszyńska, która w ubiegłym roku uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i złamała kręgosłup (pisaliśmy o sprawie), bierze udział w IV edycji Miss Polski na Wózku.
Jeszcze do końca miesiąca można głosować na sympatyczną kandydatkę w Wartkowic, która pomimo ogromnych trudności nie poddaje się i śmiało stawia czoło przeciwieństwom losu.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Jedyna Taka. Zgodnie z regulaminem do ścisłego finału konkursu zakwalifikuje się 12 pań, dwie z nich dostaną się do niego automatycznie zdobywając najwięcej głosów w trwającym jeszcze głosowaniu SMS-owym lub online.
Gorąco zachęcamy do wybrania najpiękniejszej spośród dziewczyn i oddania swojego głosu! Link do głosowania: http://jedyna-taka.pl/2,uczestniczki.html
W tym roku głosować można zarówno za pośrednictwem SONDY SMS, jak i głosowania E-MAIL. Na każdą finalistką można oddać jeden głos dziennie.
Głosując e-mailowo należy podać swój adres e-mail i potwierdzić głos klikając link w otrzymanym mailu.
Głosując SMS-owo otrzyma się numer potwierdzający głos. Nie należy nic z nim robić, samo wysłanie SMS-a jest równoznaczne z oddaniem głosu.
18-latka tak napisała o sobie na stronie organizatorów konkursu:
Nazywam się Ania Płoszyńska i mam 18. lat. W sierpniu 2015 r. uległam wypadkowi. Od tamtej pory jestem sparaliżowana od pasa w dół i jeżdżę na wózku. Jestem mistrzynią w karate, teraz swoją pasję i umiejętności wykorzystuję do pokonywania codziennych przeciwności losu. Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia, bardzo sympatyczną. Swoją energią chcę zarażać innych. Jako Miss Polski pomagałabym innym w czerpaniu radości z małych rzeczy i starałabym się każdego dnia obdarzać uśmiechem, by życie każdego z nas nabrało kolorów.