Reporter

reporter-ntr.pl

Ads

termy uniejów
Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Nad zalew z własnym leżakiem! O wypożyczeniu sprzętu pływającego można jedynie pomarzyć…

1 lipca nad miejskim zalewem w Ozorkowie rozpocznie się letni sezon. W tym roku – podobnie, jak w ubiegłym – z powodu wciąż trwających obostrzeń związanych z Covidem sezon nie będzie przypominał beztroskiego wypoczynku sprzed lat. Dowiedzieliśmy się, że nie będzie można wypożyczyć sprzętu wodnego ani wypoczynkowego. Nie udało się również namówić żadnego przedsiębiorcę na rozstawienie na plaży punktu z małą gastronomią.

– Niestety, leżaków nie wypożyczymy. Cóż, takie są zarządzenia. Być może w czasie trwającego sezonu coś się zmieni i wtedy, oprócz leżaków, będzie można też wypożyczyć sprzęt pływający. Zobaczymy – słyszymy od Mariusza Lewandowskiego, dyrektora CSiR „Wodnik” w Ozorkowie.

Jak widać, trzeba będzie samemu urozmaicać sobie czas nad wodą. O bezpieczeństwo dbać będą ratownicy, a nowością w tym roku będzie przebieralnia.

– Miałem sporo sygnałów, aby przebieralnia była dostępna nad zalewem. I to nie tylko w sezonie letnim, ale też zimą. W Ozorkowie rozrosła się grupa morsów i z całą pewnością przebieralnia się przyda – dodaje szef CSiR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.