Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski

Koniec sporów. Początek inwestycji

milaAndrzej Woźniak doszedł do porozumienia z Toni Kamalem. Biznesmeni od wielu miesięcy toczyli spór o drogę pożarową pomiędzy ich budynkami. Pan Andrzej – jak mówi – dla dobra ogółu, zdecydował się zrezygnować z działki na której stoi jeszcze jego lombard. Wkrótce punkt zostanie rozebrany.
– Mieszkam w tym mieście i zadecydowałem, że taki konflikt nie ma sensu. Nie darowałbym sobie, gdyby z mojej winy wydarzyła się jakaś tragedia. W razie pożaru strażacy nie mogliby przejechać wozem obok budynku w którym mieści się Rossmann – mówi A. Woźniak. – Niedługo Lombard zostanie wyburzony.
Pan Andrzej zaplanował nową inwestycję. W centrum miasta, przy skrzyżowaniu ul. Starzyńskiego i Traugutta, właśnie stawia pawilon. Inwestycja wzbudza duże zainteresowanie mieszkańców i okolicznych handlowców. Czy pojawi się konkurencja dla pobliskiego marketu i popularnej „Stodoły”?
– Na razie nie chciałbym mówić o profilu działalności – słyszymy od biznesmena. – Niedługo wszystko będzie wiadomo. Prace zakończą się w ciągu miesiąca.
(stop)