Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Poddębice Powiat poddębicki Temat główny Warto przeczytać

Dziewczynki walczą o życie!

Wiktoria Krawczyk to 5-letnia mieszkanka gminy Pęczniew, która od października walczy o życie. U dziewczynki zdiagnozowano guza pnia mózgu DIPG. Kwota potrzebna do leczenia dziewczynki to 600 tysięcy złotych! Wszyscy, którzy chcą wesprzeć leczenie Wiktorii mogą przyłączyć się do licytacji na facebooku, gdzie uruchomiono specjalną grupę „Licytacje dla Wiktorii Krawczyk”, wystawiając nie tylko przedmioty, ale również vouchery, usługi czy gadżety. Środki zgromadzone w ten sposób trafią na zbiórkę na zrzutka.pl. Ponadto wszyscy, którzy chcą w szybki i prosty sposób pomóc Wiktorii mogą wejść na stronę zrzutka.pl/jfy9wh i am wpłacić dowolną kwotę za pomocą przelewu.

Iga Piątek to 6 – letnia dziewczynka z Poddębic, u której w sierpniu zdiagnozowano guza mózgu. Obecnie dziewczynka jest po I cyklu chemii. Przed nią kolejne 3, następnie radioterapia i chemia wspomagająca. To 1,5-2 lata ciężkiego leczenia, rehabilitacji. Iga potrzebuje wsparcia profesjonalistów w dziedzinie neurorehabilitacji i neuropsychologii. Pomóc można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2743 pomoc dla Igi Piątek”

Aby pomóc można również przekazać 1% podatku dla Igi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2743 pomoc dla Igi Piątek”.