Reporter

reporter-ntr.pl

Ads

termy uniejów
Powiat łęczycki Sport Warto przeczytać Łęczyca

Dwa metry Sebastiana Antosiaka w Aleksandrowie Łódzkim

 Z dwumetrową wysokością uporał się podczas 36. Memoriału im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim Sebastian Antosiak, zawodnik MKLA Łęczyca.

Wynikiem tym umocnił się na pozycji lidera w roczniku U-16 w tabelach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Uzyskał także najlepszy wynik w Polsce w wieloskoku (12.58 m). To kolejne osiągnięcia w tym sezonie, po zdobyciu tytułu mistrza Polski w pięcioboju przez młodego reprezentanta Łęczycy.

Startujący poza konkursem Mikołaj Szczęsny pokonał także wysokość 2 m.     Specjalną nagrodę za najlepszy wynik w konkurencjach rzutowych zdobyła Oliwia Kępska. Zawodniczka wygrała konkurs rzutu dyskiem z wynikiem (26.50 m),w pchnięciu kulą zajęła drugie miejsce (8.78 m). Filip Dudka za zajęcie pierwszego miejsca w biegu na 110 metrów przez płotki (19.21 s) został uhonorowany nagrodą wybitnego reprezentanta Polski w tej konkurencji Tomasza Ścigaczewskiego. W rzucie oszczepem z wynikiem (37.98 m) zajął drugą lokatę. Natalia Krysiak zwyciężyła w rzucie oszczepem (20.40 m),w pchnięciu kulą była czwarta (8.30 m). Szymon Pawłowski zdobył srebrny medal w skoku wzwyż (165 cm), oraz w biegu na 110m przez płotki (20.40 s). Nikola Pałczyńska była druga w rzucie oszczepem (20.41 m) i trzecia w pchnięciu kulą (8.49 m). Filip Bartczak zajął piąte miejsce w skoku w dal (4.78 m), w wieloskoku uzyskał (9.78 m).  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.