HomeAktualnościO krok od tragedii! Mężczyźni spali w płonącym hotelu

O krok od tragedii! Mężczyźni spali w płonącym hotelu

akcja w hotelu

Szybkie i zdecydowane działanie policjantów z wydziału prewencji bełchatowskiej komendy – sierżanta Damiana Krawczyka oraz starszego posterunkowego Marka Konopki, prawdopodobnie uratowało życie dwóm mężczyznom, którzy znajdowali się w płonącym budynku. Dzięki sprawnej ewakuacji podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Dyżurny bełchatowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o płonącym budynku przy ulicy Pabianickiej w Bełchatowie. Skierowany na miejsce patrol ustalił, że pali się dach trzypiętrowego hotelu. Na miejscu trwała już akcja gaśnicza. Według informacji przekazanych przez osoby, które samodzielnie opuściły hotel, w budynku przybywało 9 mieszkańców. Po sprawdzeniu okazało się, że dwóch mężczyzn brakuje. Policjanci natychmiast podjęli decyzję o wejściu do budynku i sprawdzeniu czy znajdują się tam jakieś osoby.

W trakcie penetracji pomieszczeń, w pokoju na parterze zauważyli dwóch śpiących mężczyzn. Panowało tam duże zadymienie, a osoby nie reagowały na zadawane pytania. Policjanci niezwłocznie wyprowadzili je z budynku, a na zewnątrz zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście mężczyźni nie odnieśli żadnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji. Dzięki sprawnej i szybkiej akcji bełchatowskich funkcjonariuszy w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Miało być rondo, s
Protest rolników w
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.