HomeAktualnościIII Targi Edukacyjne w Ozorkowie

III Targi Edukacyjne w Ozorkowie

targi edukacyjne

Jedenaście szkół ponadpodstawowych z Ozorkowa, Zgierza, Łęczycy, Aleksandrowa Łódzkiego i Łodzi zaprezentowało swoją ofertę na zorganizowanych po raz trzeci w Ozorkowie Targach Edukacyjnych. Uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych w Ozorkowie, Modlnej, Parzęczewie i Solcy Wielkiej zwiedzali stoiska szkół średnich, zapoznając się z ich szczegółowym profilem, zarówno ogólnokształcącym jak i zawodowym rodzajem klas i możliwościami, jakie daje nauka w konkretnej szkole.

Targi, zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 2 w Ozorkowie, odbyły się 21 marca w hali sportowej, a patronat nad nimi objął Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha i Powiat Zgierski.

– Szkoły ponadpodstawowe z terenu naszego miasta, powiatu i województwa mają bardzo szeroką i różnorodna ofertę edukacyjną – mówił burmistrz Jacek Socha podczas oficjalnego otwarcia targów. – Dzięki tego rodzaju imprezie ośmioklasiści mogą w jednym miejscu zapoznać się z profilem konkretnych szkół, co z pewnością ułatwia wybór placówki po zakończeniu edukacji w szkole podstawowej.

Swoją ofertę edukacyjną przedstawiły następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie, Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie, Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Zgierzu, Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy, Zespół Szkół Sportowych z Aleksandrowa Łódzkiego, Szkoła Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra w Łodzi, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.

Nerwy na Wiejskiej w
Przebrał się za pr
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.