Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Społem Ozorków
Reklama

Społem Ozorków

Reklama

Społem Ozorków

https://ozorkow.spolem.org.pl/

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie to Gepard Biznesu 2019

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2016-2017 wyniosła w jej przypadku 325,8 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2019.

Spółdzielnia „Społem” w Ozorkowie powstała w 1920 roku i jest najstarszą, działającą nieprzerwanie do dziś, firmą handlową w mieście.

Bez względu na meandry historii je zadanie pozostaje niezmienione: codziennie dostarcza świeże produkty spożywcze w możliwe szerokim asortymencie.

Jako spółdzielnia stawia sobie ponadto inne zadania: dba o reputację ozorkowskiego przedsiębiorcy, stawia na solidność, rzetelność i zawsze dotrzymuje zobowiązań.

Otacza troską środowisko zewnętrzne, angażuje się w lokalne działania na rzecz ozorkowskiej społeczności, tworzy zdrowe relacje wewnątrz firmy.

We wszystkich jej siedmiu sklepach pracownicy czekają na klientów.

Więcej o firmie pod adresem: https://ozorkow.spolem.org.pl