MPZ pod kreską!
Tak źle jeszcze nie było! Dyskusja o Miejskiej Przychodni Zdrowia w Ozorkowie była niezwykle emocjonująca
Tak źle jeszcze nie było! Dyskusja o Miejskiej Przychodni Zdrowia w Ozorkowie była niezwykle emocjonująca
Mieszkanka Ozorkowa, po naszym artykule dot. porannych kolejek do przychodni zdrowia, przesłała nam informację o
Szokujące zawiadomienie złożyła służbom jedna z pacjentek ośrodka zdrowia w Zadzimiu. Prokuratura w Poddębicach wszczęła
W Zadzimiu pod Poddębicami trwają konsultacje społeczne związane z planami przekształcenia SPZOZ w placówkę niepubliczną.
Z niepokojem mieszkańcy leczący się w „Medyku” mówią o przyszłości tej przychodni. Niektórzy zastanawiają się,