HomeReklamaOPK Ozorków

OPK Ozorków

opk ozorków


ZAKUP NOWEJ ŚMIECIARKI DWUKOMOROWEJ

Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne ogłosi przetarg na zakup nowej śmieciarki dwukomorowej do odbioru odpadów z zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej na terenie Ozorkowa.

Nowy pojazd będzie wyposażony w dwie komory załadunkowe co oznacza, że będzie mógł zbierać dwie różne frakcje odpadów jednocześnie jednym przejazdem bez konieczności wysyłania w dane miejsce dwóch pojazdów. Jeden pojazd to jeden przejazd, jedna załoga, zaoszczędzone paliwo i mniejsza emisja cząstek stałych do atmosfery. Śmieciarka posiadać będzie osobne dwie prasy zagęszczające, które są idealnie dopasowane i pozwolą na układ odpadów tak, aby można było załadować ich jak najwięcej. Pojazd zostanie dodatkowo wyposażony w kamerę wsteczną, co pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa podczas odbioru i transportu odpadów.

– Bardzo często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że segregacja nie ma sensu, ponieważ firmy świadczące usługi odbioru odpadów zabierają je jednym pojazdem. Oczywiście to stwierdzenie jest błędne, ponieważ na rynku dostępne są śmieciarki dwukomorowe, które z zewnątrz prawie nie różnią się od śmieciarek jednokomorowych. Dla przedsiębiorstwa jest to bardzo ważny zakup związany z dbałością firmy
o środowisko, z jednoznacznym zachowaniem optymalizacji kosztów prowadzonej działalności – mówi Grzegorz Stasiak, prezes OPK.

Społem Ozorków
Świąteczna oferta
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.