Reporter

reporter-ntr.pl

fotoreportaż Gm. Łęczyca Powiat łęczycki Temat główny Warto przeczytać

Niedzielny piknik dla Ani

Niedziela upłynęła w Szkole Podstawowej w Siedlcu w serdecznej i rodzinnej atmosferze. Dyrekcja i Rada Rodziców zorganizowały piknik, którego głównym celem była zbiórka środków finansowych na rzecz Anny Lewandowskiej.

Rodzinny piknik zorganizowany przez kadrę pedagogiczną i rodziców ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu to kolejna inicjatywa, której celem jest pomoc finansowa przeznaczona na leczenie chorej na guza mózgu Anny Lewandowskiej. Do akcji włączyło się wielu sponsorów a przy organizacji imprezy charytatywnej pomagały organizacje i stowarzyszenia z powiatu łęczyckiego i sąsiedniego kutnowskiego.

Wspaniała, ciepła i co ważne bezdeszczowa pogoda przyciągnęła wielu uczestników, dla których organizatorzy przygotowali ciekawe atrakcje. Członkowie Klubu Motorowego z Kutna oferowali przejażdżki nie tylko dla najmłodszych, druhowie z OSP w Siedlcu prezentowali sprzęt strażacki i uczyli pierwszej pomocy medycznej, wizażystki kreowały fryzury.

Nie mniej atrakcyjnie prezentowała się oferta gastronomiczna. Zabawa, podczas której licytowano ponad 150 zestawów różnych przedmiotów była udana i przebiegała w autentycznej atmosferze rodzinnej. Wkrótce ogłoszenie wyników zbiórki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.