HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówŻyczenia dla „Złotej pary” z Ozorkowa

Życzenia dla „Złotej pary” z Ozorkowa

złota para

Dziś burmistrz Jacek Socha wręczył Państwu Krystynie i Zdzisławowi Szarwas medale Prezydenta RP z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego. Złoci jubilaci nie mogli uczestniczyć w zeszłorocznej uroczyści w Urzędzie Stanu Cywilnego ze względu na operację Pana Zdzisława i zły stan zdrowia Pani Krystyny. Od kilku dni małżonkowie na szczęście czują się dobrze. Poza medalami burmistrz Jacek Socha przekazał też złotej parze listy gratulacyjne i kwiaty. Spotkanie było okazją nie tylko do złożenia życzeń, ale też do wspomnień.

– Poznałam męża w 1973 r., razem pracowaliśmy w zakładach „Bawełna”, przyjaźniłam się z siostrą Zdzisława i w ten sposób zawarliśmy bliższą znajomość – mówiła Pani Krystyna – połączyła nas miłość, szacunek, zrozumienie.

Pani Krystyna sprowadziła się do Ozorkowa wraz z rodziną w wieku 6 lat, Pan Zdzisław urodził się w Łęczycy, ale miłość do Pani Krystyny przywiodła go do Ozorkowa. Mają dwie córki, troje wnucząt, w tym dwóch chłopców bliźniaków i jedną 3-letnią prawnuczkę.

– Trzeba umieć wybaczać i nie chować żalu, cieszyć się wspólnie z dobrych chwil i wspierać w trudnych momentach – dodała Pani Krystyna.

– Najważniejsza jest miłość, dobroć i zrozumienie, bycie razem na dobre i na złe – mówił Pan Zdzisław.

Prezydent Łodzi z w
Poszedł na grzyby w
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.