HomeAktualności z regionuWypadek na Lotniczej w Łęczycy! Pijany 65-latek wjechał w stojących na chodniku ludzi!

Wypadek na Lotniczej w Łęczycy! Pijany 65-latek wjechał w stojących na chodniku ludzi!

seicento wjechało w pieszych

Policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu pieszych. Kobieta i mężczyzna w wieku około 30 lat stali na chodniku na ulicy Lotniczej. Wjechał w nich pijany, 65-letni kierowca fiata seicento.

30-latkowie stali na chodniku na ulicy Lotniczej tuż za wiaduktem. Z naprzeciwka nadjeżdżał osobowy fiat.

– Kierowca fiata seicento, mieszkaniec powiatu łęczyckiego, jadąc od strony Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy w kierunku ulicy Belwederskiej, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, później na chodnik po czym uderzył w dwie stojące na chodniku osoby. Był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 1 promil alkoholu w organizmie – informuje st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Około 30-letnia mieszkanka Łęczycy została uderzona przodem fiata seicento, po czym przeleciała przez barierki ochronne i spadła ze skarpy. Na szczęście w tym miejscu nie było wysoko. Początkowo kobieta była nieprzytomna. Została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Towarzyszący jej mężczyzna został potrącony bokiem samochodu. Doznane obrażenia nie zagrażają życiu poszkodowanych. Nietrzeźwy kierowca, sprawca potrącenia doznał obrażeń głowy. Policja prowadzi postępowanie w kierunku wypadku drogowego.

UDOSTĘPNIJ:
Pół roku prosili o
Kto chce strzelać d
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.