HomeAktualności z regionuKto chce strzelać do motocyklistów?!

Kto chce strzelać do motocyklistów?!

motocykliści

W Ozorkowie znaczna część mieszkańców narzeka od jakiegoś czasu na motocyklistów, którzy urządzają sobie nocne rajdy. Kilka dni temu na jednym z portali społecznościowych pojawił się wpis jednego z internautów, który zapowiedział, że będzie do motocyklistów strzelał z wiatrówki. Wpis oburzył Roberta Banasiaka, który na motorze jeździ od wielu lat. Mężczyzna złożył w tej sprawie formalne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

– Jestem zszokowany tym, że ktoś użył takiej argumentacji. Zanim poszedłem do miejscowego komisariatu policji, skontaktowałem się z administratorem portalu. Odpowiedział, że taki wpis wynika jedynie z frustracji tego internauty. Zapowiedziałem, że skieruję sprawę na policję. Wpis został usunięty, a administrator przeprosił – słyszymy od Roberta Banasiaka.

Motocyklista, który powiadomił policję, rozumie zdenerwowanie mieszkańców z faktu nocnych popisów niektórych motocyklistów. Zareagował ostro na wpis, bo uważa, że w taki sposób straszyć w internecie nie można.

– Są jakieś granice. Administrator tego portalu powinien odpowiadać za treść wpisów, tym bardziej, jeśli ktoś straszy, że będzie strzelał do motocyklistów. Po takim wpisie sam obawiam się o swoje zdrowie, a nawet życie, choć oczywiście nie jeżdżę nocami ludziom pod oknami motorem – dodaje ozorkowianin.

Zdaniem R. Banasiaka takie nocne wyczyny psują wizerunek motocyklistów.

– Trzeba pamiętać o tym, że w każdej grupie znajdzie się jakaś czarna owca. Ci ludzie jeżdżą na sportowych wydechach lub dziurawią tłumiki motorów celowo, aby jazda była jak najgłośniejsza. Robią to z premedytacją i rzeczywiście takie zachowania należy piętnować.

Wypadek na Lotniczej
Sukcesy lekkoatletó
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.