HomeAktualnościTOM – oferta dla mieszkańców naszego regionu. Termy, Orientarium i Mandoria

TOM – oferta dla mieszkańców naszego regionu. Termy, Orientarium i Mandoria

termy uniejów tom

Trzy największe atrakcje turystyczne w naszym regionie łączą siły i zapraszają do odwiedzenia na jednym bilecie. To oferta na cały weekend wypełniony dobrą zabawą.

Termy Uniejów, Orientarium w Łodzi i Mandoria Park Rozrywki wchodzą na rynek z nowym, wspólnym produktem. Trzej najwięksi gracze z branży turystycznej z województwa łódzkiego przygotowali dla gości specjalną ofertę – wspólny bilet, dzięki któremu będzie można ze zniżką odwiedzić wszystkie atrakcje.

Projekt nazywa się TOM i wziął nazwę od pierwszych liter każdej z atrakcji. Wspólny bilet trafi do sprzedaży już w czerwcu. W jego ramach popływasz w gorących wodach kompleksu termalno-basenowego Termy Uniejów, poznasz najnowocześniejsze zoo w Europie oraz odwiedzisz Mandorię – największy całoroczny park rozrywki w Polsce.

– Trzy największe atrakcje turystyczne województwa łódzkiego zamiast konkurować ze sobą, łączą siły i wspólnie działają na rzecz zwiększenia ruchu turystycznego w regionie. Wspólny bilet to dla turysty ułatwienie organizacyjne, oszczędność czasu i pieniędzy – mówi Marcin Pamfil, Prezes Term Uniejów. 

Koszt wspólnego biletu dla jednej osoby to 215 zł. Dzięki temu odwiedzający zaoszczędzą aż 55 zł. Każde z miejsc można odwiedzić jednego dnia albo w ciągu miesiąca.

Bilety będą dostępne od czerwca na stronie www.tombilet.pl

lodz.pl

W gminie Zadzim zapr
Tracą pieniądze! N
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.