HomeAktualnościTracą pieniądze! Na razie, nic nie da się z tym zrobić…

Tracą pieniądze! Na razie, nic nie da się z tym zrobić…

remont rynku parzęczew

Handlujący na pl. Kościuszki w Parzęczewie narzekają na remont w centrum miejscowości. Teraz na plac praktycznie nie można wjechać. Jak usłyszeliśmy, kupujących jest jak na lekarstwo.

– Robotnicy uniemożliwiają wjazd na plac – usłyszeliśmy. – A najgorsze jest to, że robią sobie dłuższe przerwy. Na przykład dzisiaj rozpoczęli rano, przed południem zrobili przerwę. Na placu nic się nie działo przez kilka godzin. Oczywiście zostawili koparkę i wywrotkę na środku ulicy. Nie można było przejechać i dojechać do sklepów.

Niedawno opisywaliśmy problem związany ze składowaniem kostki brukowej na placu.

Przedstawicielka firmy z Kutna powiedziała nam, że to zaledwie 1/4 materiałów, które mogłyby być w tym miejscu pozostawione. Dowiedzieliśmy się też, że plac będzie zamykany z różnych stron w zależności od prowadzonego remontu.

„Dzięki realizacji tej inwestycji już jesienią tego roku centrum Parzęczewa zyska nowe oblicze, a mieszkańcy przestrzeń do odpoczynku i integracji. Inwestycja realizowana jest przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Całkowita wartość umowy z wykonawcą opiewa na kwotę 2 773 650 zł, z czego dofinansowanie wynosi 2 074 600 zł” – informuje gmina.

W centralnej części rynku zamontowana ma zostać fontanna.

TOM - oferta dla mie
W Grabowie dramatycz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.