Czołówka na „60-tce” pod Łęczycą!
W Topoli Szlacheckiej, na drodze krajowej nr 60, doszło do czołowego zderzenia osobówek. To cud,
W Topoli Szlacheckiej, na drodze krajowej nr 60, doszło do czołowego zderzenia osobówek. To cud,
W Starym Gostkowie pod Wartkowicami w powiecie poddębickim zderzyły się osobowy volkswagen i dostawczy mercedes.
Na szczęście, w momencie tego wypadku żaden z pasażerów nie czekał na autobus. Do zdarzenia
30-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Auto, którym jechał, dachowało. Do wypadku
Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku
Do dramatycznych zdarzeń doszło na ulicy Zielonej w Poddębicach. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że
Na terenie MOP-u, przy autostradzie A2 – na wysokości miejscowości Kozanki Wielkie w gm. Uniejów,
Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku do którego doszło na autostradzie A2 pod Łowiczem. Autokar z pasażerami
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Toporów w gminie Wierzchlas w pow. wieluńskim. Kierowca suzuki
Na łódzkim Teofilowie - na skrzyżowaniu ul. Aleksandrowskiej i Rydzowej 41-letni kierowca ciężarówki staranował tramwaj
17-letni kierowca audi w miejscowości Skaryszewo (woj. podlaskie) nie dostosował na ul. Krasickiego prędkości do
Do tragedii doszło na skrzyżowaniu dróg. Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Łodzi
Mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie mieszkanka powiatu wieruszowskiego uderzyła w ogrodzenie posesji, a
Do groźnego zdarzenia doszło na drodze w Ostrówku koło Zduńskiej Woli. W pobliżu skrzyżowania z
Auto osobowe, którym podróżowało pięć osób, w tym dwoje dzieci, wjechało pod pociąg we wsi
65-letni mężczyzna wpadł do studni w miejscowości Kraczynki w gminie Pęczniew. Na szczęście nie stracił
Policjanci z Komisariatu Policji w Wisznicach (woj. lubelskie) wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na
Do tragedii doszło w Chrząstówku. 21-letni kierowca osobówki wjechał autem w drzewo. Siła uderzenia była potężna
Dziś w południe na Obywatelskiej przy Jana Pawła II w Łodzi zderzyły się ze sobą
W miejscowości Pałki (gm. Zadzim) kierująca oplem astrą po wyminięciu sarny, która wbiegła na drogę