Orangutany będą hasać w plenerze!
W ostatni weekend czerwca w Orientarium Zoo Łódź zostanie otwarty nowy wybieg zewnętrzny dla orangutanów
W ostatni weekend czerwca w Orientarium Zoo Łódź zostanie otwarty nowy wybieg zewnętrzny dla orangutanów
Na profilu łódzkiego ogrodu zoologicznego opublikowane zostało nagranie, na którym widać kobietę podchodzącą do wybiegu