Orangutany będą hasać w plenerze!

W ostatni weekend czerwca w Orientarium Zoo Łódź zostanie otwarty nowy wybieg zewnętrzny dla orangutanów sumatrzańskich.
Zwierzęta będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu, odpoczywać w letnim słońcu i swobodnie eksplorować przestrzeń. Orientarium Zoo Łódź zaprasza w weekend 27–28 czerwca na wspólne rozpoczęcie wakacji przy wybiegu orangutanów i odwiedzenie nowej przestrzeni.
lodz.pl


