HomeAktualności z regionuTablice ogłoszeniowe nie informują tylko szpecą

Tablice ogłoszeniowe nie informują tylko szpecą

tablica ogłoszeniowa

W każdej miejscowości na terenie kraju znajdują się tablice ogłoszeniowe z logo samorządu, który zlecił ich ustawienie. Tablice mają służyć do zamieszczania informacji, ogłoszeń i komunikatów, ustawiono je także w Łęczycy. Tyle tylko, że nie dość, że nie ma tam żadnych informacji, to są zanieczyszczone resztkami kleju, niedokładnie zerwanych papierów a na dodatek jedna z nich umieszczona przy ulicy Ozorkowskiej jest przechylona.

   Na ocenę sytuacji gospodarczej danego miasta oprócz ilości wykonywanych inwestycji budowlanych, drogowych czy też z dziedziny kultury, sportu i rekreacji składa się także wygląd estetyczny elementów infrastruktury miejskiej. Jednym z nich są tablice i słupy ogłoszeniowe, a wygląd tych w ocenie jednego z mieszkańców przedstawia się nader marnie.

–  Zimę w tym roku mamy bardzo łagodną. Myślę, że spokojnie można by było doprowadzić słupy ogłoszeniowe i tablice informacyjne z logo Królewskiego Miasta Łęczyca do normalnego wyglądu – słyszymy w słuchawce głos mieszkańca. – Szczytem wszystkiego jest „budowla” zlokalizowana przy ulicy Ozorkowskiej. Pod ciężarem zawartych tam informacji, aż się przechyliła. Ale żarty na bok, od dłuższego czasu nie ma tam żadnych ogłoszeń, jest tylko brudna od kleju i resztek papieru powierzchnia ogłoszeniowa. To po prostu szpeci. Jak nie ma co ogłaszać, to może lepiej byłoby ją usunąć…

    W ślad za zgłoszonym wnioskiem mieszkańca pytamy w urzędzie miejskim, czy tablice ogłoszeniowe z logo Miasta Łęczyca będą odnowione i właściwie ustawione.
W ubiegłym roku Zieleń Miejska odnowiła tablice informacyjne poprzez wykonanie takich prac, jak odmalowanie ich oraz wymianę herbu Miasta Łęczyca. Pracownicy jednostki podczas prac bieżących wyprostują tablicę na ulicy Ozorkowskiej, która zapadła się najprawdopodobniej ze względu na mało stabilny grunt” – czytamy w odpowiedzi urzędu.

Na nieutwardzonych d
Mieszkańcy zaangaż
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.