HomeKraj i ŚwiatSzok! Ksiądz mówi parafianom w kościele o tym, co chciałby zjeść podczas kolędy!

Szok! Ksiądz mówi parafianom w kościele o tym, co chciałby zjeść podczas kolędy!

ksiądz mówi o jedzeniu

Niewiarygodne! Nagranie, które trafiło do sieci pochodzi z kościoła w Przegędzy (woj. śląskie). Ksiądz podczas ogłoszeń duszpasterskich postanowił podyktować parafianom, co chce zjeść podczas kolędy. Padła cała lista wymagań.

Nagranie z księdzem z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy podbija sieć. Duchowny podczas ogłoszeń duszpasterskich postanowił powiadomić parafian o swoich preferencjach jedzeniowych podczas kolędy. Padła cała lista wymagań od tego co pije, jaki chciałby obiad, kolację i deser. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co widzą.

– Można… proszę, o ile to jest możliwe, żeby przyjechać po mnie i po ministrantów autem 10 minut przed kolędą i potem nas odwieźć. Gdyby to był jakiś problem lub tu gdzieś blisko, to oczywiście nie trzeba przyjeżdżać – powiedział duchowny.

– Jeśli chodzi o posiłki, to z chęcią zjem, ale nie w każdym domu, nie jestem w stanie w każdym domu czegoś zjeść, albo w co drugim. Ale tak mniej więcej w połowie i na końcu z chęcią coś zjem. Natomiast ja jestem na diecie i niewiele mogę, także trzeba też uważać na to – oznajmił dalej ksiądz.

– Jeśli chodzi o jakąś kolację, to najlepiej jest zimna płyta, bo wtedy zjem po prostu co tam mogę, wybiorę sobie pojedyncze jakieś rzeczy. Pieczywo białe, bez dodatków. Jeśli chodzi o jakieś ciasta to najlepiej babka lub drożdżowe jakieś lekkostrawne nie takie jakieś ciężkostrawne – podsumował.

UDOSTĘPNIJ:
Paryż pod Parzęcze
Polska - Argentyna!
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.