Sukces ozorkowskiej pisarki

Paulina Olczyk – strona autorska – autorka „Mścicielki”, zajęła I miejsce w konkursie „Ulubiony autor i autorka 2025 roku według bookstagrama”.
– Z całego serca dziękuję każdej osobie, która oddała na mnie głos w tym konkursie – mówi Paulina Olczyk. – Wsparcie czytelników, wiadomości i dobre słowa są dla mnie ogromnym wzruszeniem i motywacją do dalszego pisania oraz potwierdzeniem, że moja twórczość znajduje odbiorców, a to dla autora największa nagroda. Dziękuję za zaufanie, obecność i za to, że czytacie, polecacie i mi kibicujecie.
Paulina Olczyk znalazła się w gronie aż 180 autorów, na których czytelnicy oddawali swoje głosy w instagramowym konkursie bookstagrama. Zajęcie pierwszego miejsca jest dowodem na to, że twórczość ozorkowianki jest szeroko znana i doceniana.
źródło: Paulina Olczyk – strona autorska






BRAK KOMENTARZY