HomeAktualnościOzorków przez cały rok

Ozorków przez cały rok

napis ozorków

Lokalna władza wysłuchała mieszkańców, którzy murem stanęli za instalacją z napisem Ozorków ustawioną na pl. Jana Pawła II. I choć plany były takie, aby po okresie zimowym, usunąć napis z placu, to instalacja będzie nadal w tym miejscu. Być może w okresie letnim zostanie wymieniona na nową.

Pod koniec ub. roku pisaliśmy w „Reporterze” o napisie Ozorków ustawionym w centrum miasta. Wówczas lokalna władza podjęła decyzję o likwidacji tej instalacji. Napis Ozorków miał cieszyć oko tylko zimą. Pozostanie na dłużej.

– W tej sprawie mieliśmy mnóstwo sygnałów od mieszkańców, którzy chcą, aby napis był całoroczny – mówi Mariusz Ostrowski, sekretarz miasta. –  Dlatego po zimie ta instalacja pozostanie na placu.

Burmistrz Jacek Socha zdradza szczegóły związane z nową instalacją.

– Być może w tym roku ustawimy na pl. Jana Pawła II nową instalację w kształcie serca z napisem I love Ozorków. Instalacja ma być czerwona i podświetlana. Analizujemy koszty i jeśli uda nam się trochę zaoszczędzić, to chciałbym, aby właśnie taka instalacja promowała nasze miasto – słyszymy.

Póki co, zimowy napis Ozorków też się podoba. Mieszkańcy cieszą się, że instalacja nie zostanie zdjęta po zimie. Napis Ozorków pasuje do tego miejsca, a nowa instalacja ma być jeszcze atrakcyjniejsza.

Sprawa budzi kontrow
22-latek pędził po
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.