HomeAktualnościHurra, to już wakacje!

Hurra, to już wakacje!

wakacje

Uroczysta akademia, wręczenie świadectw i już można rozpoczynać wakacje. Przed uczniami 10 tygodni odpoczynku od rannego wstawania, odrabiania lekcji, czytania lektur i strachu przed kolejnym sprawdzianem.

W piątek, 21 czerwca rozpoczęły się wakacje. We wszystkich szkołach jest to uroczysty moment, który uczniowie oceniają jako jeden z najprzyjemniejszych dni w karierze uczniowskiej. Radość gości na twarzach tych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i odebrali – tak jak kilkunastu uczniów w łęczyckiej Szkole Podstawowej nr 1 – świadectwa z wyróżnieniem i nagrody rzeczowe w postaci książek. Ci, którym nie udało się osiągnąć wysokich ocen muszą zadowolić się promocją do następnej klasy.

– Ale i tak jest fajnie. W przyszłym roku na pewno też stanę na tym podium – zapewnia jeden z chłopców, który nie należał do grona wyróżnionych.

Społeczność szkolna łęczyckiej „jedynki” rozpoczęła uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023 /2024 odśpiewaniem hymnu państwowego.

– Moje życzenia dla was na zakończenie roku to uśmiech, zadowolenie na każdy dzień, szczególnie na czas wakacji. Odpocznijcie i z nowymi siłami spotkajmy się tutaj 2 września – mówiła w wystąpieniu do uczniów, dyrektor szkoły Wanda Lepczak.

Redakcja dołącza się do tego przesłania i życzy wszystkim uczniom radości, zadowolenia i bezpiecznego wypoczynku.

Sądowa batalia o pe
W Łodzi Katarzyna z
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ