HomeSportGrad medali dla SP1 w  Łęczycy

Grad medali dla SP1 w  Łęczycy

sp1 sport łęczyca

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie łęczyckiej podstawówki w Halowym Wojewódzkim Meczu Lekkoatletycznym, który odbył się 11 stycznia w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim.

W meczu brało udział dziesięć szkół z województwa łódzkiego. Uczniowie z Łęczycy zdobyli osiem medali i zdominowali wszystkie konkurencje w zawodach. Najlepszymi zawodnikami byli Biłas Zuzanna, która zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i biegu na 40 m, równie skutecznie wystartował Marcel Voss, który wygrał skok w dal i był drugi na 40 m. Medale zdobyli Nawerska Sandra w skoku wzwyż, Turkowska Lena w biegu na 600 m, Janicki Adam w pchnięciu kulą i Kaźmierczak Jakub w skoku wzwyż. Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali uczniowie, którzy często byli tuż za podium: