HomeAktualnościDzień Edukacji Narodowej w powiecie

Dzień Edukacji Narodowej w powiecie

dzień edukacji narodowej

W sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Łęczycy odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Starosta łęczycki, Janusz Mielczarek, na wniosek rad pedagogicznych, dyrektorów szkół oraz kierownika wydziału oświaty przyznał nagrody następującym nauczycielom: Jarosławowi Świtoniowi, dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Łęczycy, Jerzemu Szymczakowi, dyrektorowi Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy, Sebastianowi Miarce, nauczycielowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Łęczycy, Krzysztofowi Kwiatkowskiemu, nauczycielowi I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy, Ilonie Gródek, nauczycielce Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy, Mirosławie Lisieckiej, nauczycielce Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku, Sylwii Łagodzińskiej- Włodarczyk, nauczycielce Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, Krzysztofowi Bednarkowi, nauczycielowi Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy, Sławomirowi Kaźmierczakowi, nauczycielowi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Zdzisława Paszkiewicza w Łęczycy, Andrzejowi Saganiakowi.nauczycielowi Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy.

Wręczono uroczyste akty mianowania: Jolancie Hewner-Malesa z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęczycy, Joannie Jankowskiej z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy.

Starosta łęczycki wręczył też listy gratulacyjne nauczycielom, którzy otrzymali medale, nagrody resortowe i państwowe: Andrzejowi Zielonce, dyrektorowi Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, który otrzymał Medal Złoty za Długoletnią Służbę, Piotrowi Wawrzyniakowi, nauczycielowi Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, który otrzymał Medal Brązowy za Długoletnią Służbę, Elżbiecie Sroce, nauczycielce Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy, która otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, Kamilowi Cieślińskiemu, dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Zdzisława Paszkiewicza w Łęczycy, który otrzymał Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Starosta łęczycki podziękował wszystkim nauczycielom za to, że młodzież może korzystać z ich wiedzy, życzliwości i autorytetu. Dodał, że powiat łęczycki jest dumny ze swoich nauczycieli. Gratulacje nagrodzonym nauczycielom złożyła zaproszona na uroczystość Iwona Kaca, dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie oraz członkowie zarządu powiatu łęczyckiego.

Uczniowie uciekali z
Gdzie po jodek potas
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.