HomeAktualnościCiągnęli człowieka samochodem po ulicy!

Ciągnęli człowieka samochodem po ulicy!

ciągnęli za autem

Do szokującego zdarzenia doszło w Gomulinie Kolonii (gmina Wola Krzysztoporska). Piotrkowska policja szuka świadków i sprawców.

Piotrkowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek, 23 maja 2022 roku, przed godziną 18:00 w Gomulinie Kolonii. Dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał wówczas zgłoszenie o tym, że kierowca samochodu osobowego, koloru srebrnego z czerwonym przednim zderzakiem, ciągnął po ulicy mężczyznę znajdującego się poza pojazdem. Najprawdopodobniej była to mazda 3.

Ciągnięty mężczyzna został pasem bezpieczeństwa od strony kierowcy związany przy nadgarstku dłoni. Nie mógł się wydostać. Miała to być kara za to, że zwrócił uwagę kierowcy osobówki.

Policja posiada nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest pojazd. Zdjęcie dokumentujące tę sytuację krąży także na portalach społecznościowych w Internecie.

Chłopak był tak ciągnięty po Gomulinie przez 1,5 km. Stracił dużo krwi i leży w szpitalu w ciężkim stanie z licznymi obrażeniami.

Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefony 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub na numer alarmowy 112.

TAGI POSTU:
UDOSTĘPNIJ:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.