HomeAktualnościDziś jedno z najpiękniejszych świąt… Dzień Matki

Dziś jedno z najpiękniejszych świąt… Dzień Matki

dzień matki

Bycie matką, to w ocenie większości kobiet, cudowne przeżycie związane najpierw z narodzinami a potem z wychowywaniem dziecka. I choć nie zawsze jest łatwo, nie ma w życiu ważniejszej roli.

O pięknie macierzyństwa opowiedziała pani Anna, która jest mamą dwójki przedszkolaków.

– Narodziny moich dzieci, to chwile, których nigdy nie zapomnę. Pierwszy płacz dziecka, pierwsze gesty, ruch oczkami i dotyk, to coś, co zespala na cale życie – opowiada Anna Stolarczyk. – Rodzicielstwo nie zawsze jest łatwe, bywają i trudne chwile. Ale bycie mamą to jest prawdziwe szczęście, tym bardziej, kiedy człowiek ma świadomość, że nie jest sam. W obowiązkach rodzica zawsze wspiera mnie mój mąż. Aktywnie uczestniczy w wychowaniu naszych dzieci.

U państwa Stolarczyków najpierw przyszła na świat córka, Gabrysia a potem syn Antoni.

– Każdy dzień z naszymi dziećmi to wielkie przeżycie nie tylko dla nas, ale też dla dzieci. Poznają świat, zdobywają doświadczenia czasami bolesne, bo oboje chodzą do przedszkola, funkcjonują w grupie rówieśniczej. Do mamy zawsze mogą przyjść i zwierzyć się z trudności, jakie je spotykają, a ja jako mama jestem najszczęśliwsza na świecie.

Piękno bycia mamą zna i rozumie tylko kobieta, która ma dzieci, bo nie sposób tego opisać w słowach. Dzieci potrafią oddać otrzymaną miłość ze zdwojoną siłą, co dla kochającej mamy jest największym darem, jaki może w życiu otrzymać.

– Uwielbiam zabawy z moją mamą – mówi mała Gabrysia. – Bawimy się w chowanego, gramy w piłkę, jeździmy na rowerach, spacerujemy. Jest tak super, tym bardziej teraz, kiedy jest ciepło – dodaje z przekonaniem dziewczynka. Antoni czasami nam trochę psoci, ale bardzo kocham mojego młodszego brata.

Gabrysia i Antoni bardzo kochają swoją mamę i z okazji Dnia Matki życzą jej wszystkiego, czego może sobie wymarzyć.

Dziś życzenia przyjmują wszystkie mamy.

UDOSTĘPNIJ:
Ciągnęli człowiek
W Łęczycy trwa 27.
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.