Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Grabów Powiat łęczycki Warto przeczytać

Zuchwała kradzież w Grabowie! Wśród rabusiów była dziewczyna

Przed godziną 5 rano troje amatorów cudzej własności za cel obrało sobie jeden ze sklepów w Grabowie. Zdarzenie nagrały kamery sklepowego monitoringu. Złodzieje zrabowali głównie wyroby tytoniowe warte około 5 tysięcy złotych.

Na nagraniu sprzed wejścia do sklepu widać trze osoby, przypuszczalnie byli to młodzi ludzie, dwóch mężczyzn i kobieta. Weszli do sklepu przez główne drzwi (wyłamując zamek) od strony dobrze oświetlonej ulicy. Okradając sklep szczególnie się nie spieszyli.

– Nikt nie zwrócił uwagi, ani sąsiedzi, ani przejeżdżający kierowcy a złodzieje, jak widać na kamerze, spokojnie okradali sklep. Ich łupem padł towar o wartości ok. 5 000 zł, głównie wyroby tytoniowe i niewielkie ilości alkoholu – mówi właściciel sklepu. – Szukali też pieniędzy, ale tych akurat nie było w kasie. Kiedy policja sprawdzała miejsce przestępstwa, nie udało się znaleźć odcisków palców, bo złodzieje byli w rękawiczkach.

Udostępnione w internecie nagranie z kamer pokazują całe zajście zarówno sprzed wejścia do sklepu, jak i z wewnątrz. Jakość obrazu jest bardzo dobra. Właściciele sklepu proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawców. Wszelkie informacje można przekazywać miejscowej policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.