Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Powiat poddębicki Temat główny Warto przeczytać

Wyrzucali obornik przed domami posłów

Działacze Agrounii wyrzucili dziś obornik, m.in. przed domem posła Piotra Polaka.

– Akcja dotyczyła nie tylko Piotra Polaka, ale wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom. Akcja będzie kontynuowana, to nie jest jeden raz. Kupa obornika powinna być pod domem każdego posła, który sprzeciwił się polskim rolnikom. Szczególnie pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy obiecywali, że będą bronić interesu polskich rolników. W końcu nadszedł czas, że ludzie dochodzą do głosu. Prawdziwa opozycja, ta opozycja uliczna, która będzie wskazywała zdrajców polskiej wsi. Jeśli chodzi o Piotra Polaka, był u mnie też był osobiście i namawiał, żeby na niego głosować, bo będzie reprezentował interes rolnika. I co robi? – wypowiadał się dla mediów Michał Kołodziejczak, lider Agrounii.

Działacze Agrounii nie tylko wyrzucili obornik przed domem posła Prawa i Sprawiedliwości, Piotra Polaka, ale też powiesili transparent na którym napisali, że mieszka tutaj zdrajca polskiej wsi. Podobny transparent zawisł na parkanie okalającym teren kościoła w Zadzimiu.

Agrounia protestuje przeciwko tzw. piątce dla zwierząt. Przypomnijmy, że chodzi o osobiście lansowaną przez Jarosława Kaczyńskiego ustawę zakazującą, m.in. hodowli w Polsce zwierząt futerkowych. Zdaniem Michała Kołodziejczaka, lidera Agrounii, niedawno nazywanego „nowym Lepperem”, ustawa ma uderzyć w interesy rolników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.