Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Poddębice Powiat poddębicki Warto przeczytać

Szkoli koty w chodzeniu po drabinie

– Syn zrobił drabinę, a ja ćwiczę koty jak z niej korzystać – mówi z uśmiechem Aleksandra Pawlak, lokatorka jednego z bloków w centrum Poddębic.

Przechodnie z zainteresowaniem spoglądają na drabinę przytwierdzoną do balkonu na parterze bloku. Dzięki niej mruczki mogą swobodnie wychodzić z mieszkania na zewnątrz. Problem jest jedynie z powrotem.

– Niestety, tej umiejętności jeszcze nie opanowały. Wciąż wolą korzystać z głównego wejścia i wchodzą do bloku przez klatkę schodową. Oczywiście sąsiedzi wpuszczają koty do środka – słyszymy od pani Aleksandry. – Teraz muszę nauczyć koty, jak po drabinie wejść na balkon.

Lokatorka twierdzi, że w bloku sąsiedzi przychylnym okiem patrzą na koty. Nigdy nie było spięć, choć wiadomo, że niektórzy od kotów wolą psy.

– W bloku jest spokojnie. Wiem, że niektórzy ludzie nie lubią kotów. Twierdzą, że są fałszywe. To nie jest prawda. A przecież z psami też są nieraz kłopoty. Głośno szczekają, załatwiają się pod blokiem. Na szczęście w naszym bloku ludzie są tolerancyjni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.