Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Sport Temat główny Warto przeczytać

Sukces trenera z Ozorkowa

Łukasz Zieliński z Ozorkowa, trener Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych, został asystentem trenera Reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej halowej kobiet przy Polskim Związku Sportu Niesłyszących.

– Jestem dumny że będę mógł reprezentować moje miasto na przyszłorocznych Igrzyskach Głuchych, które odbędą się w Brazylii – powiedział „Reporterowi” Łukasz Zieliński.

Trener z Ozorkowa razem z pierwszym trenerem będzie przygotowywał zawodniczki do przyszłorocznych Igrzysk Głuchych, które odbędą się w Brazylii w miejscowości Caxias do Sul. Pochodzący z Ozorkowa trener jest także szkoleniowcem reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej. Jest to kolejny sukces selekcjonera w tym roku. Razem z zawodniczkami i zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych zdobył cztery medale na zawodach rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Polski, Puchar Polski). Jako asystent pierwszego trenera debiut swój zaliczy w Sulejowie 20 grudnia podczas towarzyskiego turnieju w piłce siatkowej kobiet organizowanego przez Urząd Gminy Sulejów.