Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

śmiertelny wypadek w łęczycy
Powiat łęczycki Temat główny Warto przeczytać Łęczyca

Śmiertelny wypadek na krajówce. Pomimo reanimacji, kierowca zmarł

Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło dziś nad ranem w miejscowości Borki na drodze K-91. W wyniku zderzenia renault z ciężarowym volvo zginał 57 – letni kierowca osobówki, a 50 – letni pasażer tego auta trafił do łęczyckiego szpitala.

19 czerwca 2020 roku około godz. 7.30 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borki doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault jadąc w kierunku Łęczycy zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym volvo. Mimo podjętej reanimacji 57 – letni kierowca osobówki zmarł, a 50 – letni pasażer tego auta trafił do łęczyckiego szpitala. 46 – latek, który kierował ciężarówką był trzeźwy. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.