Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Warto przeczytać Województwo

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Widawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Rogóźnie. Na skutek potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy 61-latka poniosła śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło 10 czerwca 2021 około godziny 8:00 w miejscowości Rogóźno. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki BMW 21-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego jadąc w kierunku Widawy najechał na poruszającą się w tym samym kierunku 61-letnią rowerzystkę. Kobieta bezpośrednio przed zdarzeniem przejechała z lewej strony jezdni na prawą. W wyniku potrącenia na skutek odniesionych obrażeń, 61-letnia rowerzystka zmarła. Kierujący BMW był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z komisariatu w Widawie.

Policja apeluje do wszystkich, zarówno do kierujących, jak i niechronionych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje.

śmierć rowerzysty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.