Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Policjanci z Ozorkowa jeżdżą nowym autem. Są już pierwsze interwencje

Radiowóz na podwoziu vw caddy, przekazany niedawno dla komisariatu policji w Ozorkowie, kosztował 180 tysięcy zł. Środki na zakup wozu pochodzą z budżetu Komendy Głównej Policji z programu „Modernizacji Policji na lata 2017-2020”. .Auto pod maską ma 130 KM.

Policjanci – najwidoczniej lubią poruszać się nowym nabytkiem. W Ozorkowie radiowóz jest często widziany. Ostatnio funkcjonariusze interweniowali na Starzyńskiego. Dla zmotoryzowanego klienta sklepów zakupy okazały się kosztowne. Otrzymał mandat za niedozwolone w tym miejscu parkowanie przed MediaExpert i Pepco.

Mieszkańcy już od dawna sygnalizują, że policjanci powinni bardziej chodzić po mieście, niż jeździć. Ozorkowianie chcą, aby w mieście było więcej pieszych patroli policji.

W tej sprawie wysłaliśmy maila do komendy w Zgierzu. Czekamy na odpowiedź, czy rzeczywiście można liczyć na to, że w mieście będzie można niedługo zobaczyć spacerujących policjantów.

Warto wspomnieć, że policja w takich przypadkach z reguły tłumaczy, że patrole na czterech kółkach są skuteczniejsze i szybsze od tych pieszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.