Reporter

reporter-ntr.pl

Aktualności Powiat łęczycki Temat główny Warto przeczytać Łęczyca

Nie do wiary! Na krajówce młody mężczyzna rzucał się na auta!

Na drodze krajowej między Topolą Królewską a Łęczycą doszło do niecodziennego incydentu. Młody mężczyzna, najwyraźniej amator mocnych wrażeń i najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających, postanowił „zaatakować” samochody poruszające się po tym odcinku drogi. Jego zachowanie było na tyle niebezpieczne, że kierowcy zawiadomili służby, korzystając z numeru alarmowego 112.

Ruch na drodze był wzmożony. Jak napisał do nas jeden z kierowców: „sytuacja z minuty na minutę stawała się coraz bardziej niebezpieczna”.

– Kiedy zbliżyłem się do intruza, całą uwagę skoncentrowałem na tym, aby go nie potrącić, gdyż on sam po prostu rzucał się na samochody. Powiadomiłem odpowiednie służby dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Kierowca, który skontaktował się z redakcją, jest mieszkańcem Warszawy. Poprosił nas o zajęcie się sprawą i wyjaśnienie, dlaczego na drodze działy się takie rzeczy. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

„W przedmiotowej sprawie otrzymaliśmy dwa zgłoszenia. Kiedy policjanci pojechali na miejsce, dodatkowo zatrzymał ich kolejny kierowca informując o zdarzeniu. Po sprawdzeniu wskazanego rejonu, jak i ronda od strony Łodzi funkcjonariusze nie ujawnili opisywanego mężczyzny. Na szczęście nie doszło tam do żadnego zdarzenia drogowego, nikt nie ucierpiał” – czytamy w odpowiedzi st. asp. Mariusza Kowalskiego.

zdjęcie ilustracyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.