Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Warto przeczytać

Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dot. zakażeń

4326 – o 1823 więcej niż wczoraj – nowych przypadków koronawirusa potwierdzono we wtorek. Zmarły 253 osoby chore na COVID-19. Od początku epidemii potwierdzono w Polsce 1 520 215 przypadków zakażenia koronawirusem, a zmarło 37 476 osób.

„Raport szczepień przeciwko COVID-19” opublikowany na rządowej stronie pokazuje, że do poniedziałkowego przedpołudnia wykonano 1 176 904 szczepienia. Ostatniej doby – jak informuje rządowa strona internetowa – szczepień było 7 276.

Przypadki koronawirusa w Polsce z podziałem na województwa. Stan na 2 lutego, godz. 10:00

WojewództwoZakażenia wszystkieZakażenia dzisiajŚmiertelne wszystkieŚmiertelne dzisiaj
Mazowieckie186917586453544
Śląskie172800343413218
Wielkopolskie15420933639279
Małopolskie117869244306020
Kujawsko-Pomorskie105867449230722
Pomorskie103060326221432
Dolnośląskie100534236243023
Łódzkie98042238266318
Zachodniopomorskie79306272155014
Lubelskie76009256241719
Warmińsko-Mazurskie67667377169011
Podkarpackie66415152217710
Podlaskie4109715010952
Opolskie410195511978
Świętokrzyskie387049511061
Lubuskie37360849622

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.