Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Miało być bezpieczniej… w Ozorkowie bez świateł

Rodzice maluchów z przedszkola nr 1 pytają o powody awarii świateł pulsacyjnych, które niedawno zostały zainstalowane przy przejściu dla pieszych na Stypułkowskiego. Szczególnie teraz, w okresie szybko zapadającego zmierzchu, światła pulsacyjne spełniałyby swoje zadanie. Niestety, póki co, jest inaczej i światła pulsacyjne wciąż nie działają.

– Ta inwestycja chyba nie jest zbyt trafiona, skoro światła tak szybko uległy awarii – mówi jedna z matek przedszkolaka. – Szkoda. Gdyby wszystko było w porządku, to z pewnością światła pulsacyjne zwiększyłyby bezpieczeństwo na przejściu. Kierowcy już z daleka widzieliby sygnalizację.

Warto wspomnieć, że światła pulsacyjne przy przejściach zostały zainstalowane w ramach remontu ulic Traugutta i Stypułkowskiego.

Jak się dowiedzieliśmy, przed liceum na Traugutta światła pulsacyjne też nie działają. Podobnie jest przy cmentarzu na Zgierskiej.

O problemie poinformowaliśmy urząd miasta.

– Oczywiście sprawdzimy, co może być przyczyną tej awarii – słyszymy od Izabeli Dobrynin, rzeczniczki burmistrza Ozorkowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.